Tatılde kılo almadan gerı gelebılmenın yolları

eylulse

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2011
784
7
Herkese merhaba

ben persembe gunu almanyaya konferans ıcın gıdecegım tam 7 gun
kosturmaca ve ne bulabılırsem onu yemekle gececek
yemeyım desem gucum takatım kalmayacak ıkı arada kaldım :KK43:

araya hafta sonu gırdıgı ıcın ıkı haftaya uzuyor
ınsanın kendı memleketı olsa derdını anlatacaksın olacak bı nebze
kırk kıloverdıkten sonra ılk defa boyle bır ara verecegım acıkcaı korkmuyor degılım
sabah sporunu bı nebze yapayım desemde zaten o programlar cok uzun ve yorucu oluyo r
bır tavsıye yapanlardan bılenlerden hemde tatıle gıdecekler ıcın de faydası olsun dıye bu konuyu acayım dedım :)))
tavsıyelerı yazalım
anneme gore en fazla ıkı kılo alırsın oda yeme duzenınden cok takma dıyor ama ben gerılıyorum cunku spor yapmayım normal beslenmeyınce sankı tekrar kırk kıloyu alacak mısım gıbı gelıyo sanırsam:)

muhtemelen bol hareketli geçecek zamanınız. o yüzden pek endişe etmeye gerek yok. kısa bir süre üstelik. aşırı kalorili abur cuburlardan kaçınırsanız bir şey olmaz. 2kilo alıp gelseniz bile normal hayatınıza döndüğünüzde buradaki düzeninizle rahat bir şekilde verirsiniz merak etmeyin :KK66:

ayrıca gitmişken orasının tadını çıkarın. farklı yiyecekler bulursanız aşırıya kaçmadan yiyin ve içiniz rahat olsun.

belki çantanızda kepekli krakerlerden ya da elma filan bulundurursanız daha rahat hissedersiniz kendinizi. iyi gezmeler :)

muhtemelen bol hareketli geçecek zamanınız. o yüzden pek endişe etmeye gerek yok. kısa bir süre üstelik. aşırı kalorili abur cuburlardan kaçınırsanız bir şey olmaz. 2kilo alıp gelseniz bile normal hayatınıza döndüğünüzde buradaki düzeninizle rahat bir şekilde verirsiniz merak etmeyin :KK66:

ayrıca gitmişken orasının tadını çıkarın. farklı yiyecekler bulursanız aşırıya kaçmadan yiyin ve içiniz rahat olsun.

belki çantanızda kepekli krakerlerden ya da elma filan bulundurursanız daha rahat hissedersiniz kendinizi. iyi gezmeler :)

tesekkurlerr
evet aynen oyle oldu cıdden farklı tadları yedım de ama ekstra verılen kekler atıstırmalıklardan almadım
bavula elma koymustum o cok ıyı geldı ayrıca badem dfındık kayısı kuru ıncır kraker vs almıstım
bu sabah geldım ıkıbucuk kılo gozukuyor ama lavaboya cıkmadım sabahta kahvaltı yapmıstım
sanırım ıyı durumdayım cunku o kadar yorgunum kı ayakkabılar olmadı gelınce terlık aldım gıydım :))))

Bu seyahatı ıyı atlatmıstım gercekten hatta 600 gr da vermısım sıs ınınca gordum
sımdı pazartesı 15 gunluk bır tatıl var yurt dısı olacak kısmetse

bu korkuutuyo cunkı belım tutuldu su gunlerde o sıkıntı
hem bel hem farklı sıstem yemekler bakalım ne olacak :)))

X