Bisküvi - Kurabiye Tarifi Tatlı ve Tuzlu Kurabiyeler Oylama

En başarılı bulduğunuz Kurabiye tarifi hangisi?

• Ankete Katılan
    723
  • Anket Kapalı .
ha buarada bütün yarışmacıların ellerine mutlu sağlıklı ince vucütlu bir yıl dileği ile:)))))

Sanada mutlu yıllar olsun:))

Evet, dolu dolu kara hasretiz, birkaç yıl daha hasret kalsak sorun değil azıcık yağsa buz oluyor :confused:

Yağsahavada temizlenir hiç değilse,dediğin gibi anında buza dönüyor yollar..

Evla dönebildinizmi eve,dün yoldaydınız demi..
Yok abla arabayi cikarabildik ama suanda yol kilit yolun acilmasini bekloyoruz iki saattor konvoy oldu is makineleri onumuzde
1483090266470-528050371.jpg
zinciri olmayan kar lastigi olmayanlar dahada cok zorluk yaratiyor

Yok abla arabayi cikarabildik ama suanda yol kilit yolun acilmasini bekloyoruz iki saattor konvoy oldu is makineleri onumuzdeEki Görüntüle 1932214 zinciri olmayan kar lastigi olmayanlar dahada cok zorluk yaratiyor

Eve varınca haber ver bizede merak etmeyelim seni..
Uludağamı gittiniz yoksa başka yerdemisiniz..
Bir kerede biz kalmıştık uludağda,neyseki valide vardı oda yolda kaldı.
Askeri personeliz diyince geçiş üstünlüğü kazanmıştık.
Gerçi taksi götürdü dağa..

evlaefe evlaefe canım tebrik ederim şimdiden hayırlı olsun madalyan, sütlü tatlılara da beklerim inşallah :KK200::KK19:

Kimler katılcak önümüzdeki kategoriye merak ediyorum doğrusu katılım yoğun olur gibime geliyor, oldukça bol çeşit var :KK73:
Kazandibi yapan olursa ki en sevdiğim tatlıların başında gelir, maharetli elleri görelim :cool::KK9:

evlaefe evlaefe canım tebrik ederim şimdiden hayırlı olsun madalyan, sütlü tatlılara da beklerim inşallah :KK200::KK19:

Kimler katılcak önümüzdeki kategoriye merak ediyorum doğrusu katılım yoğun olur gibime geliyor, oldukça bol çeşit var :KK73:
Kazandibi yapan olursa ki en sevdiğim tatlıların başında gelir, maharetli elleri görelim :cool::KK9:
Sen katılacak mısın:KK45:

Evet düşünüyorum katılmayı ablacım, geçen kategori ablamın doğum yaptığı aya denk geldi malum biliyorsun, evde olamadığım için çok geç katılmıştım, bu sefer erken katılmayı planlıyorum :KK19:
İnşaallah canım:KK19:Tabi birşeyler çıkınca fırsat bulamıyorsun ben iki kategoridir çok istesemde katılamıyorum:-)

X