Tavsiye Boşanma Avukatı

havadabulutyok

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2021
1
0
36
Kızlar başımıza geleni paylaşmak istiyorum. Ablam eşiyle boşanmak üzere bir avukatla anlaştı. Avukat adam davayı açtı ama ablamın aleyhine herşey. O kadar haklıyken mağdurken bütün herşey kocasının lehine döndü. Ev kocasında çocuklar kocasında nafaka yok, çocukları göremiyor. Başladık yeni avukat aramaya ama artık hiç bir avukata güvenemiyor ablam. En son çok güvendiğimiz bir arkadaşımızın tavsiyesiyle Av. Hanımı bulduk. Görüştük anlaştık. İlk müdahalesinden işte avukat böyle olur dedik. Çocukların velayetini aldı anlam, sonra evi tahsis ettirdi, üstüne nafaka patlattı. Kocası denen herifi öyle bi sıkıştırdı ki anlaşmak zorunda kaldı. Bugün bitti davaları. Boşanma da hakkaten avukat önemliymiş biz yaşadık Allah bin kere razı olsun avukatımızdan. İstanbul bu bölgede davalara bakıyor iyi avukat arayan herkese tavsiyedir ...

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar başımıza geleni paylaşmak istiyorum. Ablam eşiyle boşanmak üzere bir avukatla anlaştı. Avukat adam davayı açtı ama ablamın aleyhine herşey. O kadar haklıyken mağdurken bütün herşey kocasının lehine döndü. Ev kocasında çocuklar kocasında nafaka yok, çocukları göremiyor. Başladık yeni avukat aramaya ama artık hiç bir avukata güvenemiyor ablam. En son çok güvendiğimiz bir arkadaşımızın tavsiyesiyle Av. Hanımı bulduk. Görüştük anlaştık. İlk müdahalesinden işte avukat böyle olur dedik. Çocukların velayetini aldı anlam, sonra evi tahsis ettirdi, üstüne nafaka patlattı. Kocası denen herifi öyle bi sıkıştırdı ki anlaşmak zorunda kaldı. Bugün bitti davaları. Boşanma da hakkaten avukat önemliymiş biz yaşadık Allah bin kere razı olsun avukatımızdan. İstanbul bu bölgede davalara bakıyor iyi avukat arayan herkese tavsiyedir ...
Reklamın iyisi kötüsü olmaz diye konu açmayın zira avukatlık mesleğinde reklam yasağı var. Bir kadın çok mağdur ise ve haklı ise boşanmada diğer deliller hariç 3 tanikla hakkini alır. Anlattığınız Konunun sonunda reklam olduğunu görene ve yeni avukatla haklı çıktığını söyleyene kadar kocasını boynuzladigi kanıtlanan kadın profili cizdiniz ki ancak ve ancak mağdur bir kadın iken nafaka ve tazminat bu durumda sozd mağdurdan alınır. Yazıklar olsun size de reklamınıza da . Gerçek hayat ve hayal dünyası arasında yaşayan çok beklentiye giren bir kısım kişileri aldatıp kandırabilirsiniz ama size ya da reklamını yaptığınız avukata yakıştıramadım. Hiç bir meslektaşım da böyle bir yokluğa düşüp de burdan reklam yapmasını yakistirmam. İlgilenen meslektaşım da olursa ben uğraşırım derse de bu paylaşımın URL sini kaydedip CBS ye ilgili baroya ihbarda bulunma talebi ile şikayette bulunabilir.

X