Saç Rengi ve Saç Boyama Tavsiye edecegim saç renkleri deneyimlerim:)))

dmr_eda06

nerdeysen bir haber gönder diğer yanım sende kaldı
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2011
123
41
Slm kızlar senelerce pikolojime göre saç boyadım ne zamn canım sıkılsa değişiklige gidiyorum:)buna rağmen incecik saçlarımın maşallahı var:)gelelim deneyimlerime

BEYAZ TENLİ KIZLARA;küllü kumral,bronz kahve,koyu karamel,kahve,kestane,TÜTÜN KAHVE SÜPER Bİ RENK:)
mocha bitter,kızıl bakır renkleri...
sexsi rus görünümü için simsiyah:)kahvenin aralarına sarı röflelerde süper oluyorrr.

ESMER KIZLARA;bal köpügü.bakır karamel,sarı röfle,çikolata kahve

BUĞDAY TENLİLERE;ara renkler tercihimdir açık kahve tonları,koyu kumlar. . .

ela-kahve gözlere;tütün kahve karamel gözleriyle aynı renk olan boyalar süper oluyor.

siyah gözlülere;açık tonlar.

mavi gözlülere ve yeşil gözlülere siyah kumral tonları süper oluyor.

kızlar hangi renkle neyi karıştırırsam bu çıkar diye sorarsanız ben burdayım yazın cvplarım. . .

Son düzenleme:
$DSC00016.JPG

karamell

siyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Eklentiler

• $1502200820onur%20ve%20ben.jpg
    $1502200820onur%20ve%20ben.jpg
    46,7 KB · Görüntüleme: 1.189
Kumral. . .kendi saç rengim:KK43:

Eklentiler

• $butekeda.jpg
    $butekeda.jpg
    10 KB · Görüntüleme: 1.301
Hürrem saç rengi

Eklentiler

• $10150556807435442.jpg
    $10150556807435442.jpg
    99,6 KB · Görüntüleme: 1.229
Canım bende bisey sorayim o zaman loreal majirel boya aldım 9.1 - 9.01 birde 8 numara sacımda kullu kumral ve sari karisimi boya var birde altlara doğru rofle bu boyaları nasil karıştırayım sacımın yesillenmesini istemediğim icin 8 numara aldım ama grimsi kullu olsun istiyorum bir fikrin varmi nasil karistirmaliyim

Koyu kahve üzerine röfle

Eklentiler

• $Görüntü0404.jpg
    $Görüntü0404.jpg
    40,5 KB · Görüntüleme: 1.240
Mocha bitterin akmış hali

Eklentiler

• $CIMG3450.JPG
    $CIMG3450.JPG
    175,3 KB · Görüntüleme: 2.390
Canım bende bisey sorayim o zaman loreal majirel boya aldım 9.1 - 9.01 birde 8 numara sacımda kullu kumral ve sari karisimi boya var birde altlara doğru rofle bu boyaları nasil karıştırayım sacımın yesillenmesini istemediğim icin 8 numara aldım ama grimsi kullu olsun istiyorum bir fikrin varmi nasil karistirmaliyim

canım saçını boya aldıgın renklere ama altta röfle varsa zamanla açılır yıkandıkça ve çok tatlı bir renk olur yeşillenme gibi bi sorun olmaz

tam istedigin saç rengi nedir?

canım saçını boya aldıgın renklere ama altta röfle varsa zamanla açılır yıkandıkça ve çok tatlı bir renk olur yeşillenme gibi bi sorun olmaz

tam istedigin saç rengi nedir?
Grimsi koyu sari, acik kumral arası artık sacımda nasil tutarsa sadece grimsi yansımaları olsun istiyorum. Bu arada sana en çok kumral rengi yakıştırdım çok cesaretli buldum seni dogrusu bu kadar rengi deneyebilmissin birde bende olsa o cesaret....

canmım meraba benim saçlarım dipler ve uçları farklı tonda biraz.Saçlarım resimdeki gibi
Ben bu resimdeki kızın arka taraflardaki saç rengini kahve mi tütün mü bilmiyorum benim saçlarıma hangi boyalarla elde $DSC01509.jpg $DSC01508.jpg $images.jpg edebilirim.Mesala kahve köpüğüile altın sarısını karıştırsam olurmu?Tavsiyelerini bekliyorum

cnm benım saçlarım sıyah acıcı kullanmadan cıkolata kahveyı yada altın parıltılı moccayı elde edebılır mıyım ?

teşekkür ederim o resimler daha bi parçası diyeyim sana ben :) gri ton isteyen ilk seni duydum şaşırdım valla

Grimsi koyu sari, acik kumral arası artık sacımda nasil tutarsa sadece grimsi yansımaları olsun istiyorum. Bu arada sana en çok kumral rengi yakıştırdım çok cesaretli buldum seni dogrusu bu kadar rengi deneyebilmissin birde bende olsa o cesaret....

bence bu sevdadan vazgecın ben cok denedım ama gri yansımalı asla tutturamadım aldığınız renkler de yeşillendirmeyi artıracaktır. lorealin doğal tonları da zaten küllülük içerir o nedenle yeşillenme sorununuz artar benim her defasında aynısı oldu çünkü ve hala da yeşilden kurtulamadım bakır boya bile sürse o yeşillik anca gidiyor da sarıya dönüyor. Şuan yeşillenmeler varsa dorelik olan renkleri deneyin bence. Yeşillenmeler gittikten sonra da onun üstüne doğal ton atabilirsiniz o zaman yeşillenmez ve hep doğal tona boyayın onların ıcınde hafif dediğiniz yansıma oluyor çünkü.

canmım meraba benim saçlarım dipler ve uçları farklı tonda biraz.Saçlarım resimdeki gibi
Ben bu resimdeki kızın arka taraflardaki saç rengini kahve mi tütün mü bilmiyorum benim saçlarıma hangi boyalarla elde Eki Görüntüle 351503 Eki Görüntüle 351504 Eki Görüntüle 351505 edebilirim.Mesala kahve köpüğüile altın sarısını karıştırsam olurmu?Tavsiyelerini bekliyorum

mrb canım öncelikle saçında boya varsa açtırmalısın sarı olması için çünkü saç rengin koyu.saçlarını dogal açıcıyla açabilirsin yada kuaföre açtır.sonra sarı boyayla çok az kahve karıştır ilkinde bu renk tutmayabilir sonrasında önerilerim olacak

X