Tavuk Yemekleri Tavuk Yemekleri

En başarılı bulduğum tarif ;

• Ankete Katılan
    89
Biliyorum sığarsın sen her yere:nazar::KK52:Sen gel ben bulurum sana yer:KK52::KK52:
İyi geçti canım sağol:KK19:Ama benim allerjim var galiba dışarı çıkınca her yerim kabarıyor:KK30:

Canım benim İnşaAllah, bir gün kısmet olur çok isterim seninle tanışmayı:KK54::KK54:
Anlaşıldı nevoşum seni bahar çarpmış:KK28:İnşaAllah geçer canım bir an önce:KK16:

Çok özür dilerim canım:KK48:İnan bu ara çok yoğunum mesajların çoğunu kaçırıyorum alıntılara cevap verip duruyorum:KK17:
Ben de hem koşuşturuyorum hemde kaşıntıdan ölüyorum 2 gündür iğne yaptırıyorum hiç değişiklik yok:KK5:
Canım benim İnşaAllah, bir gün kısmet olur çok isterim seninle tanışmayı:KK54::KK54:
Anlaşıldı nevoşum seni bahar çarpmış:KK28:İnşaAllah geçer canım bir an önce:KK16:

İnşaallah canım:KK16:
Evet bahar çarptı ve çok fena:KK19:İnşaallah:KK5:

Çok özür dilerim canım:KK48:İnan bu ara çok yoğunum mesajların çoğunu kaçırıyorum alıntılara cevap verip duruyorum:KK17:
Ben de hem koşuşturuyorum hemde kaşıntıdan ölüyorum 2 gündür iğne yaptırıyorum hiç değişiklik yok:KK5:

Havalar düzelmeye başladı, geçer canım kısa zamanda:KK19:

:KK9::KK9:
Yine hastalık vurdu herkesi ya:KK50:Bende de 2 gün mide ağrısı, bulantısı istifar vardı:KK25:
Çok şükür geçti:KK31:

Birileri küsmüş mü:KK23::KK9:
Canım çok geçmiş olsun dikkat et kendine :KK48:benim gibi doktora üşüngeç olmayın :KK5:benimde oldu istifa hata serum dönüşü yolun ortasına aklıma geçtikçe çıldırıyorum:KK25::KK30:
Ben zor küserim biraz:KK23:

Yok canım benim :KK19:benimki sadece biraz gönül koyma oldu sevdiğinden beklersin ya:KK17:
Canım araştırma hastanesinde alerji testi yaptır ne reyakson gösterdiğin çıkar :26:

Canım çok geçmiş olsun dikkat et kendine :KK48:benim gibi doktora üşüngeç olmayın :KK5:benimde oldu istifa hata serum dönüşü yolun ortasına aklıma geçtikçe çıldırıyorum:KK25::KK30:

Yok canım benim :KK19:benimki sadece biraz gönül koyma oldu sevdiğinden beklersin ya:KK17:
Canım araştırma hastanesinde alerji testi yaptır ne reyakson gösterdiğin çıkar :26:
Sağol canım:KK54:
Ben komalık olmadığım sürece dr.a gitmem:KK30:
En son geçen yaz acillik oldum ona bile gitmiyordum eşim arabaya atıp zorla götürdü:KK9:
Ben aşırı derece alınganımdır, yıkarım ortalığı:KK9::KK9:

Havalar düzelmeye başladı, geçer canım kısa zamanda:KK19:
İnşaallah canım:KK5:10 gün oldu:KK19:
Nevoş kuşları 3 lemiş, biz bir de kaldık:KK59:
O kadar kişiyi beğeniyorum, dönüp karşılık vermiyor kimse:KK19:
Ben de çok beğeniyorum ama kimse beni beğenmiyor:KK53:

:KK19::KK19::KK19:
Canım geçen yıl yaptırmıştım toza Allerjim olduğu çıkmıştı ama şimdi başka boyuta geçmiş olabilir:44:
:KK9::KK9:
Yine hastalık vurdu herkesi ya:KK50:Bende de 2 gün mide ağrısı, bulantısı istifar vardı:KK25:
Çok şükür geçti:KK31:

Sanada geçmiş olsun canım:KK16:

Nevoş kuşları 3 lemiş, biz bir de kaldık:KK59:
O kadar kişiyi beğeniyorum, dönüp karşılık vermiyor kimse:KK19:

Bizde zor olur 3 :KK59::KK59:açtığımız konuları beğenseler var ya kuş manyağı olurumda olmuyo işte :KK9:
Boşver bunlarınki civciv bizimki belki büyüyüb tavuk olur :63:pişiriz yeriz :KK56::KK60:

Son düzenleme:

Canım geçen yıl yaptırmıştım toza Allerjim olduğu çıkmıştı ama şimdi başka boyuta geçmiş olabilir:44:

Nevoşum ben seni beğenemiyorum şu an:KK5:
Sağol canım:KK19:

Bizde zor olur 3 :KK59::KK59:açtığımız konuları beğenseler var ya kuş manyağı olurumda olmuyo işte :KK9:
Boşver bunlarınki civciv bizimki belki büyük tavuk olur :63:pişiriz yeriz :KK56::KK60:
Öyle mi diyorsun:KK9::KK9:

Sağol canım:KK54:
Ben komalık olmadığım sürece dr.a gitmem:KK30:
En son geçen yaz acillik oldum ona bile gitmiyordum eşim arabaya atıp zorla götürdü:KK9:
Ben aşırı derece alınganımdır, yıkarım ortalığı:KK9::KK9:
Bende öyle aslında haftalar önce var bir şeylerde gitmedim büyüdü sonunda yedim 2 şişe serum oturdum aşağı :KK31:

Canım ihmal etme bu tür alerjiler farklı boyutlara çıkıyor Allah korusun astım gibi :KK30:

Boşver bunlarınki civciv bizimki belki büyüyüb tavuk olur :63:pişiriz yeriz :KK56::KK60:
:KK60::KK60::KK60:
Nevoşum ben seni beğenemiyorum şu an:KK5:
Sağol canım:KK19:

Öyle mi diyorsun:KK9::KK9:
:KK19::KK19:
Bende öyle aslında haftalar önce var bir şeylerde gitmedim büyüdü sonunda yedim 2 şişe serum oturdum aşağı :KK31:

Canım ihmal etme bu tür alerjiler farklı boyutlara çıkıyor Allah korusun astım gibi :KK30:

Canım inan fırsatım olmuyor dün acile gidebildim sadece kızların okuldan hastaneye gitme imkanım olmadı:KK5:Ama gitmem şart oldu:KK14:

Ben de acile gittiğim zaman hemen tahlil yapmışlardı, kum döküyormuşum meğer:KK30:
Böbreklerimin ağrısından ağlamıştım akşama kadar:KK43: Arada koca lafı dinlemek gerekiyormuş:KK9:

Ben de acile gittiğim zaman hemen tahlil yapmışlardı, kum döküyormuşum meğer:KK30:
Böbreklerimin ağrısından ağlamıştım akşama kadar:KK43: Arada koca lafı dinlemek gerekiyormuş:KK9:

Ayyy çok fena onun ağrısı çevremde çok duymuştum :KK5:çok geçmiş olsun canım benim :KK19:
Benimkide korktu bu sefer:KK53:seni hiç böyle görmemiştim dedi:KK53:

Son düzenleme:
X