Makarnalar Tavuklu-Kremalı El Açması İtalyan Makarnası(Tagraitelle)-Ülker Krema Sponsorluğunda

Eline emeğine sağlık Makyajkolik13 Makyajkolik13

Tarifin , detaylı açıklaman , püf noktaların ve sunumun çok başarılı olmuş .:kk77:

Bende sana başarılar diliyorum ...

Teşekkür ederim canım.
Sunuma çok önem veriyorum yemekte, albenisinin bu olduğunu düşünüyorum. Beğenmene sevindim canım.:KK68:

Hannaz Hannaz ile aynı makarnayı yapmışsınız.
Biriniz köy usulü demiş, biriniz İtalyan . Aynı makarna , isim farklı , sunum farklı.
Çok hoşuma gitti :) bu durum ve her ikisi de çok güzel.

Ellerinize sağlık. Çok güzel olmuş. El yapımı makarna zaman ve marifet istiyor. Başarılar dilerim..

Çok teşekkür ederim tatlım benim. Çok saol
Evet tesadüfen benziyor şekiller Hannaz Hannaz hanımla. Tarifimin özelliği İtalyanların makarna yapımında kullandığı malzemeyle birebir aynı olması ve kesim şekli.:KK72:
Yorumun için teşekkür ederim bebeğiim saol.

Elinize sağlık çok güzel görünüyor. Ben de deneyeceğim bir gün tarifinizden. Çok merak ettim tadını. Yarışmada başarılar :)

Elinize sağlık çok güzel görünüyor. Ben de deneyeceğim bir gün tarifinizden. Çok merak ettim tadını. Yarışmada başarılar :)

Tavsiye ederim canım tadı çok güzel. Bende değişik tarifler denemeyi çok seviyorum. Fesleğenli de yapıyorum aynı sosu muhteşem oluyor canım. Teşekkür ederim beğenmene sevindim :KK15:

Ellerinize sağlık çok lezzetli gözüküyor . Sunum da harika , restoranda servise hazırlanmış gibi duruyor :kk77:

X