Tüp Bebek Merkezleri Tayfun Ba'n hastalar, burada deneyimlerimizi paylaalm

nuresim,ikna oldum derken anlat bakalım nasıl olcak şimdi senin tedavin???

canım ikna oldum derken tabiki yarın tedaviye başlamıyoruz aslında hangi tedavi uygulanacak haftaya netleşecek.rahim filmi istedi hormon testleride tapıldı hepsine bakacak haftaya,önceki doktorum rahim filmi bile istemedi gerek yok tüplerin tıkalı bile olsa tüp bebekle hamile kalırsın demişti ,yayfun bey rahmi görelim önce anormallik de olabilir tedavin boşa gider dedi .aslında çukurova yöresinde başka hangi doktorlar var duymadım,tayfun bey önce doktorumdan daha ciddi çalışıyor en azından

Adana Başkent Hastanesi' nde Tayfun bağış ve ekibi gerçekten iyi bir seçim. Çok ilgililer ve çok candanlar. Uygulayacakları tedavi öncesi çok araştırma yapıyorlar ve gerçekten sizin için ne gerekliyse onu uyguluyorlar. Malesef 3. tüp bebek denememde bu ekibi tanıdım.Daha önce yaptırdığım merkezler farklı illerde çok tanınmış profesörlerin çok lüks merkezleriydi. Hastaları para kaynağı olarak görüyürlardı. yaklaşımları çok soğuk ve donuktu, öyle ki paramızla ezildiğimizi hissediyorduk. Bu tüm çalışanlarda kendini hissettirdi. herkeste ayrı bir hava vardı. Ama tayfun bey ve ekibinde herkes tam tersiydi. sonuç olumsuz olsa bile en azından insanca yaklaşımlarından dolayı eziklik hissetmiyorsunuz.

canım ikna oldum derken tabiki yarın tedaviye başlamıyoruz aslında hangi tedavi uygulanacak haftaya netleşecek.rahim filmi istedi hormon testleride tapıldı hepsine bakacak haftaya,önceki doktorum rahim filmi bile istemedi gerek yok tüplerin tıkalı bile olsa tüp bebekle hamile kalırsın demişti ,yayfun bey rahmi görelim önce anormallik de olabilir tedavin boşa gider dedi .aslında çukurova yöresinde başka hangi doktorlar var duymadım,tayfun bey önce doktorumdan daha ciddi çalışıyor en azından

hakkında hayırlısı olsun canım...tayfun beyi ben çok sevdim,insan olarkta dr.olarta çok iyi...yapılması gerekn ne varsa yapıyor...ama bu işler kısmet işi...inşallah Allah emeğini boşa çıkarmasın canım...bizi herşeyden haberdar edersin değilmi canım...rahim filmini anestezili çektir,diğer türlü çok acı çekersin,bu konuda dr.lar anesteziye gerek yok desele de inanma sakın...

canım gerçekten kısmet ,geçen hafta rahim filmi çektirdim çok şükür ağrım olmadı gülerek çıktım yani.ama 4 gün sonra kanamam başladı cuma başkentteydim kanama durmayınca korktum,sorun yok adet kabul edelim dedi.sonra rahim filmim cıkmış aldık tekrar kapısını çaldık doktorun.inşallah başlıyoruz start verdik,doğum kontrol hapı,antibiyotik,folik asit verdi birdaha ki adatimde görüşmek üzere ayrıldık

canım gerçekten kısmet ,geçen hafta rahim filmi çektirdim çok şükür ağrım olmadı gülerek çıktım yani.ama 4 gün sonra kanamam başladı cuma başkentteydim kanama durmayınca korktum,sorun yok adet kabul edelim dedi.sonra rahim filmim cıkmış aldık tekrar kapısını çaldık doktorun.inşallah başlıyoruz start verdik,doğum kontrol hapı,antibiyotik,folik asit verdi birdaha ki adatimde görüşmek üzere ayrıldık

ağrının olmamasına sevindim canım...temiz çıkmıştır inşallah...tedavin hayırlı olsun,inşallah hamiş kalırsın...:Saruboceq:

Canım Tayfun Beyle tedaviye başlamana sevindim.ısabetli karar vermişsin.Bende tedavimi orda oldum 5 gün önce mutlu haberi aldım darısı sana olsun.Hastane ekibi çok candan buda çok önemli hasta açısından.

Canım Tayfun Beyle tedaviye başlamana sevindim.İsabetli karar vermişsin.Bende tedavimi orda oldum 5 gün önce mutlu haberi aldım darısı sana olsun.Hastane ekibi çok candan buda çok önemli hasta açısından.

canımcım tebrik ederim seni,Allah tamamına erdirsin...kaçıncı denemendi canım????

canımcım tebrik ederim seni,Allah tamamına erdirsin...kaçıncı denemendi canım????

Teşekkürler canım.4 aşılamanın sonunda ilk micro denememdi.Şükürlerler olsun bizi daha fazla uğraştırmadı.Bundan sonrası onların sağlıkla doğup hayırlı evlat olmaları.Allahım bütün evlat hasreti çekenleride sevindirsin.İnşALLAH.

Teşekkürler canım.4 aşılamanın sonunda ilk micro denememdi.Şükürlerler olsun bizi daha fazla uğraştırmadı.Bundan sonrası onların sağlıkla doğup hayırlı evlat olmaları.Allahım bütün evlat hasreti çekenleride sevindirsin.İnşALLAH.

Allahım bu yolda olan hiç kimseyi yormasın...Allah tamamına erdirsin canımcım,sağlıkla kucağına almayı nasip etsin...

efsane30 tebrik ederim allah bize de nasib etsin,geçen hafta görüşme için beklerken gözüm takıldı hamile olanlara öğle bir imrenerek bakılıyor ki bu bakanların arasında ben de vardım tabi insan kendini de o halde hayal ediyor inşallah hayallerimiz gerçek olur

efsane30 tebrik ederim allah bize de nasib etsin,geçen hafta görüşme için beklerken gözüm takıldı hamile olanlara öğle bir imrenerek bakılıyor ki bu bakanların arasında ben de vardım tabi insan kendini de o halde hayal ediyor inşallah hayallerimiz gerçek olur

Canım teşekkür ederim.Allah sanada sağlıklı ve hayırlı evlat nasip etsin.Aynı duyguları bende yaşadım 2 yıldır orada tedavi görüyordum her gittiğimde hamile olup sevinenleri gördükçe Allahım aynı duyguları banada tattır diye dua ediyordum.Rabbim benidede sevindirdi.İnşALLAH sende sevinirsin.Mutlu haberini bizimle paylaşırsın.Hiç ümitsizliğe kapılma Allaha sığın o kendisine el açanları boş çevirmez.

:nazar::nazar:
Canım teşekkür ederim.Allah sanada sağlıklı ve hayırlı evlat nasip etsin.Aynı duyguları bende yaşadım 2 yıldır orada tedavi görüyordum her gittiğimde hamile olup sevinenleri gördükçe Allahım aynı duyguları banada tattır diye dua ediyordum.Rabbim benidede sevindirdi.İnşALLAH sende sevinirsin.Mutlu haberini bizimle paylaşırsın.Hiç ümitsizliğe kapılma Allaha sığın o kendisine el açanları boş çevirmez.

amiiiin canım inşallah bende mutluluğumu sizinle paylaşırım ,şimdilik ümitsiz değilim sonra ne olur bilemem moralimi yüksek tutmaya çalışıyorum rabbim ol dediğinde hazır olmak istiyorum

nuresim sen moralini yüksek tut canım taktir Allahın........

Gebeliği düşükle sonuçlanan tüm arkadaşlar! ben 6 kez gebelik yaşadım hepsi 7 veya 8.haftada sonlandı.adanadaki en tanınmış prf.dr' lara gittim.Ama sonuç hiç değişmedi.Bende bir doktor eşiyim.Ve nihayet dr'um Tayfun BAĞIŞ'ın büyük desteği ve yardımlarıyla şuan 4 buçuk aylık hamileyim.Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum umarım sizlerde şifa bulursunuz.

Benim iki yakın arkadaşım Tayfun Bağışın hastası ikiside hamile kaldı.Biri doğum yaptı diğeri hamile.Bende yaptırırsam Tayfun beye gideceğim.

Benim iki yakın arkadaşım Tayfun Bağışın hastası ikiside hamile kaldı.Biri doğum yaptı diğeri hamile.Bende yaptırırsam Tayfun beye gideceğim.

canımcım inşallah sende arkadaşların gibi güzel sonuçlar alırsın:Saruboceq::Saruboceq:

kısslar ben de tayfun beyin hastasıyım ilk aşılamam 29 ağustosta yapıldı sonuç negatif adetten sonra tekrar gittim bu sefer de kist oluşmuş şimdi oks alıyorum yarın sonuncusunu alıcam ardından da adet olur olmaz doktorumun yolunu tutacağım inşallah bu sefer olur Allah hepimize kolaylık versin

X