TCA Kimyasal Peeling kullanan var mı?

izmir_35

♥...taboo...♥
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2009
752
30
kızlar tca kimyasal peelingi kullanan varmı çatlakları yok ettiği söyleniyo doğrumudur şimdiden teşekkür ederim

Kesinlikle bende TCA ile çatlaklarımdan kurtulmak istiyorum.
Bir uzman varsa lütfen. yapılma zamanı, % oranları, bölgesel fiyatlar konusunda bizi bilgilendirsin
şimdiden teşekkürler

ben 5-6 seansta % 30 TCA ile çok güzel sonuç aldım arkadaşlar... sıkılaştırma özelliği olan bir kremle birlikte çok iyi sonuç alabiliyorsunuz.... tca ya evde kendim uyguladım

slm kızlar yardımınıza çok ihtitacım var çatlaklarım için tca peeling almak istiyorum%30 luk ama nasıl kullanacagımı bilmiyorum yani nereye sürecem çatlakların oldugu yeremi yoksa hertarafamı yani o açılan yerleremi karnımda çatlaklarım bide kaç dakka beklemem gerek kaç haftada yapmam lazım bide gg salam sitemi ordam alabilirmiyim siz nerden aldınız nolur acil cvp

%30 luk profesyonel kullanım içinmiş. Evde kullanmaya uygun değil 15'lik alın bence. sonra istenmeyen sorunlar çıkabilir.

%30 luk profesyonel kullanım içinmiş. Evde kullanmaya uygun değil 15'lik alın bence. sonra istenmeyen sorunlar çıkabilir.

benim bildiğim 50 den yukarı pro. oluyo canım.ama 30 luk yüzde kullanılmaz kesinlikle.evde uygulama olucaksa derecesi hiç farketmez her zaman dikkatli olunması gerekir.anti asit kullanılmalı hemen sonra ve tabiki bepanthen.50 den sonrası soyma derinliğini arttırıyor ve tehlikeli.özellikle hassas ciltler için.bende dövmelerim için lazer yaptırıorum 2 3 yıldır.hafif iz kaldı şekli belirsiz.doktorum geçiceğini ama zaman alıcağını söyledi.estetisyenle konuştum 30 luk tca uygulucam.dövmede kullanan varmı hiç kızlar?yada yara izlerinde kesik gibi.lazer yaptırdğımda çok derinden olduğu için çok acı veriyo ve iz kalabiliyo.deneyimi olan varsa paylaşabilirmi acaba :)

15 - 20 ve 25 tca yı yüzünüzde kullanabiliyosunuz.... 25 olanıda daha önce 15 yada 20 kullananlar kullanıyor.... uzun zamandır 20 kullanıyordum en son 25 aldım bizde.com adlı sitede satılıyor... henüz uygulamadım... hafta sonu uygularım bende.

15 - 20 ve 25 tca yı yüzünüzde kullanabiliyosunuz.... 25 olanıda daha önce 15 yada 20 kullananlar kullanıyor.... uzun zamandır 20 kullanıyordum en son 25 aldım bizde.com adlı sitede satılıyor... henüz uygulamadım... hafta sonu uygularım bende.

ben aynı siteden geççen hafta % 25 tca aldım.. haftaya tekrar başlama lazım ....

kızlaer nasıl yapılıyo bu peenling ilaç gibi bişeymi sürüyolar ..derimi temizleniyo..bide nerelerde yapılıyo...sivilceler içinde yapılıyomu ...birde fiyatı ne kadar

kızlaer nasıl yapılıyo bu peenling ilaç gibi bişeymi sürüyolar ..derimi temizleniyo..bide nerelerde yapılıyo...sivilceler içinde yapılıyomu ...birde fiyatı ne kadar

evde kendin uygulayabilirsin daha uyguna geliyor ben yıllardır yüzümde kullanıyorum . evet sürüp bekliyorsun 30 saniye daha sonra duruluyosun 1 haftada cilt yenilenmeye başlıyor

evde kendin uygulayabilirsin daha uyguna geliyor ben yıllardır yüzümde kullanıyorum . evet sürüp bekliyorsun 30 saniye daha sonra duruluyosun 1 haftada cilt yenilenmeye başlıyor

Cevapladığın için teşkürederimcanım...Peki bu nerelerde satılıyor.fiyatı ne kadar alırken tca diyemi isticem.

X