Tecavüz....

O konu kapanmis buraya yaziyim..arkadadim dr ler kizlik zari bile dikiyor sen hangi savciliktan bahsediyorsun.arkadasi varmis ta bilmem ne hadi canim .

benim arkadaşım kadın dogum doktoru biz asla savcılık emri olmadan bekaret muaynesi yapmayız çünkü aksine bir durum yaşanılırsa davalık oluruz kariyerimiz biter demişti ve benim arkadaşımda özelde sormuştu savcılık emri olmadan yapmıyoruz demişler kıza oda düşmüştü bilmeden konuşmayın deyince ben varsayım oldugunu söyledim niye karşınızda bir insan degildi bir uzaylı varmış gibi anlamadan yazıyorsunuz hiç anlamam yani triplerinizi yakınlarınıza atın

bir arkadaşın yorumu. bu doktor nasıl baktı size.

aa doktora gidip bakın denilmiyormu bilmiyordum..
konu sahibi özele gittiğini yazıyor orada bakmışlardır belki
Hayir deniliyor.arkadasin biti savcilik izni gerekir demis.onun icin yazdim.savcilik izni kiz istemiyirsa gerekli.yoksa herkes gider muayne olur .bu konuda yasal bir yaptirim yok.

Polise git kardes, her seyi anlat, mutlaka sikayetci ol.

Sonra da ailenden uzaklas, baska sehre tasin, madem meslegin de var, bir is bulur calsiirsin, ama mutlaka ailenden uzaklas.

benim arkadaşım kadın dogum doktoru biz asla savcılık emri olmadan bekaret muaynesi yapmayız çünkü aksine bir durum yaşanılırsa davalık oluruz kariyerimiz biter demişti ve benim arkadaşımda özelde sormuştu savcılık emri olmadan yapmıyoruz demişler kıza oda düşmüştü bilmeden konuşmayın deyince ben varsayım oldugunu söyledim niye karşınızda bir insan degildi bir uzaylı varmış gibi anlamadan yazıyorsunuz hiç anlamam yani triplerinizi yakınlarınıza atın

Hayir bu arkadas yanlis biliyor.kuz isterse kontrol yasal arkadaslar.

kapatılan konuda biri "savcılık kararı olmadan bekaret testi yaptırılmıyor" demiş. onu düzeltmek için geldim. yapılıyor ama sonucu söylemiyorlar. bana çubuğu daldırdı kadın boşanma aşamasındayken. sonra da sonucu demedi boşuna yerimden zıpladım :KK53:

zar benim kadınlık benim istediğim yerde baktırırm aaaaa :KK70:

Kızlık zarı muayenesini kadın doğum uzmanı veya adli tıp uzmanı tarafından yapılır ancak rapor verme veya muayene sonucunu yazıya dökme işlemi yalnızca adli tıp uzmanı tarafından ve savcılıktan alınan yazı ile yapılabilir. Kadın doğum uzmanı durumu muayene olan kişiye ve eğer muayene olanın rızası , izni varsa yanındakilere sözlü olarak bildirebilir. Rapor verildiği an için geçerlidir, muayene sonrası kişi ilişkiye girebilir ve bekaretini kaybedebilir, rapor verildiği zamandan sonrası için geçerli değildir…

mahkeme kararı olmadan yapılamayacak muayene, eğer hekim yaparsa 12 ay ceza alır.

Konunun gerçekliğiyle ilgili birşey diyemem de, özelde zarına baktırabilir, Kağıda yazıp kaşelerinide basıyorlar gayet. Bunun için 150 lira vermesi yeterli öyle resmi yazı falan istenmiyor.

Son düzenleme:
Başkası tarafından zorla muayene ettirilmeye çalışmadığı veya hekim durumdan kuşkulanmadığı sürece tabi ki muayene edebilir. Erkek arkadaşıyla birlikte olup kan gelmediği için acaba bozulmadı mı? diye muayene giden birine doktor 'savcılıktan izin kağıdı getir' mi diyecek.

Bu doğru benim de eşimden önceki erkek arkadaşım kadın doğumcuydu o da derdi kızlık muayenesi bile yapılmazmış normalde. Ancak savcılık emri falan olacak. Ama dr ler kendi özel muayenehanelerind istediklerini yapıyorlar o başka. Konu sahibi hastaneye gitmiş bir deeee..

Kızlık zarı muayenesini kadın doğum uzmanı veya adli tıp uzmanı tarafından yapılır ancak rapor verme veya muayene sonucunu yazıya dökme işlemi yalnızca adli tıp uzmanı tarafından ve savcılıktan alınan yazı ile yapılabilir. Kadın doğum uzmanı durumu muayene olan kişiye ve eğer muayene olanın rızası , izni varsa yanındakilere sözlü olarak bildirebilir. Rapor verildiği an için geçerlidir, muayene sonrası kişi ilişkiye girebilir ve bekaretini kaybedebilir, rapor verildiği zamandan sonrası için geçerli değildir…

mahkeme kararı olmadan yapılamayacak muayene, eğer hekim yaparsa 12 ay ceza alır.
1 yıl önce benim arkadaşım baktırdı, yanındaydım gözümle gördüm yani, gayette muayene etti kağıda yazdı kaşesini de bastı:KK64:

kapatılan konuda biri "savcılık kararı olmadan bekaret testi yaptırılmıyor" demiş. onu düzeltmek için geldim. yapılıyor ama sonucu söylemiyorlar. bana çubuğu daldırdı kadın boşanma aşamasındayken. sonra da sonucu demedi boşuna yerimden zıpladım :KK53:
Nasıl yani sen hem evli hem de bekaret kontrolünden mi geçtin boşanma aşamasında?

X