Tecrubelerinize ihtiyacim vaaaar

Sarisinkimyaci

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2016
37
8
28
Merhabalar ben dislerimdeki sararmalardan sikayetciyim duzenli olarak fircalarim normalde bu yuzden bugune kadar bi sikayetim olmadi fakat 3 aydir fircalamayi birakmistim sonra bi baktim ki sararmislar karbonati denedim olmadi himalaya tuzunu denedim olmadi evvayi cesit dis macunu denedim banamisin demedi napsam gecmior :KK43: ustelik sigara kahve ve cay hic tuketmiorm surekli olarak sadece yesil cay iciyorum ben napicam ne deneyebilirim uygulayip memnun kaldiginiz tarifler varsa lutfen yardimci olun ihtiyacim var

Diş macunu olarak ipananin yeni çıkan bi macunu var 3 boyutlu beyazlık luxe galiba ismi, ben onu kullanıyorum çok memnunum ve tabiki onun yanında yine ipananın beyazlik hizlandiricisini kullanıyorum. Gayet de memnunum, gözle görülür şekilde beyazlık sağlıyor, kullanmadiysan deneyebilirsin :KK39:

Diş macunu olarak ipananin yeni çıkan bi macunu var 3 boyutlu beyazlık luxe galiba ismi, ben onu kullanıyorum çok memnunum ve tabiki onun yanında yine ipananın beyazlik hizlandiricisini kullanıyorum. Gayet de memnunum, gözle görülür şekilde beyazlık sağlıyor, kullanmadiysan deneyebilirsin :KK39:
Tesekkur ederim :KK200:

Sensodyn beyazlatıcı yahut colgate mavi olanı beyazlatıcı. Diş doktorum bunların gerçek beyazlatıcı oldupunu söylemişti işede yarıyor. Düzenli fırçalamak laızm yumuşak diş fırçası kullanmayın güya zararsız diyorlar ama temizlemiyır. Her fırçalayışınız 3 dakika kadar sürsün hemen fırçalayıp 30saniyede bırakmayın.
Birde şu dişcbeyazlatan bantları sormuştum doktoruma cidden işe yarıyor mu diye. Evet dedi işe yarıyormuş ama denemedim henüz

Paraben ve florür içeren piyasa Diş macunlarını düzenli olarak kullanmanızı tavsiye etmem içlerindeki florür ve paraben gibi kanserojen maddeleri düzenli olarak vücudunuza almış olursunuz dişmacunu olarak Gratis ten aldığım Himalaya Mint Fresh i kullanıyorum %100 vejetaryen ve paraben florür gibi zararlıları içermediği gibi gün boyu dilinizle dişlerinizi kontrol ettiğinizde çok iyi temizlenip bunu koruduğunu ve rengini de ne kadar beyaz ve parlak olduğunu farkediyorsunuz.Çeşitler var marka olarak muadilleri de var fiyatları da gayet uygunDemek istediğim tabi ki beyazlatmak için kimyasallar vs gerekecektir doğal olarak ama en azından bunu bir kere yaptırırsınız düzenli beyazlatması için piyasa diş macunlarını ise sürekli kullanmanız gerekir hergün biraz zehirlenmek gibi. Umarım istediğiniz sonucu bir kerede en güzel şekilde elde edersiniz sevgiler

X