Tecrubelerinize ihtiyacim var?

lanaisagoddess

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2022
41
8
21
Arkadaşlar ben gebe oldugumu dun sabah erken gebelik testiyle öğrendim (predictor early) İhtimal vermeyip akşam acilde kan testi yaptırdım 5697 çıktı son reglm 8 Eylül olduğundan dolayı bugün 6 haftalik olmuş oluyor. Bugun endiselendim hem sigara hem kahve cok tukettigim için ve apar topar Dr Rand bulup aldım Dr keseyi gordu ancak bebeği goremedim dedi değerin iyi dedi şuan net bir şey soyleyemem ne iyi ne kotu dedi biraz moralim bozuldu. ayrıca folik asit yazdı 400 mg. Kan tahlili de verdim. Sonra ağlaya aglaya kayınvalidemin yanına gittim kadin dayanamadi bizim hastanenin acil dogum birimine gittik yalvar yakar doktordan izin istedi ultrasona sokmalari için (bu sefer alttan baktırdım ama) Kese gözüküyordu yine, ama ortada minnacik nokta kadar bir şey vardı bı buyuyo bi kuculuyodu inşallah makine yaniltmamistir. Yani anlayacaginiz bir Dr göremedi üstten diğeri de alttan muayene ile gördü. Az önce de tahlilim çıktı 8000 kusur olmuş normal mi her şey kizlar lütfen cevap yazabilir misiniz çok tedirginim bir şey olucak diye ve boş gebelik kimyasal gebelik vs cok yazı okudum psikolojim bozuldu...

Birde monom ve başka bir degerim dusuk onlar ne oluyor?

Eklentiler

• Screenshot_2022-10-20-22-02-26-363_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    Screenshot_2022-10-20-22-02-26-363_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    51,5 KB · Görüntüleme: 65
  • Screenshot_2022-10-20-22-02-12-483_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    Screenshot_2022-10-20-22-02-12-483_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    55,1 KB · Görüntüleme: 62
Arkadaşlar ben gebe oldugumu dun sabah erken gebelik testiyle öğrendim (predictor early) İhtimal vermeyip akşam acilde kan testi yaptırdım 5697 çıktı son reglm 8 Eylül olduğundan dolayı bugün 6 haftalik olmuş oluyor. Bugun endiselendim hem sigara hem kahve cok tukettigim için ve apar topar Dr Rand bulup aldım Dr keseyi gordu ancak bebeği goremedim dedi değerin iyi dedi şuan net bir şey soyleyemem ne iyi ne kotu dedi biraz moralim bozuldu. ayrıca folik asit yazdı 400 mg. Kan tahlili de verdim. Sonra ağlaya aglaya kayınvalidemin yanına gittim kadin dayanamadi bizim hastanenin acil dogum birimine gittik yalvar yakar doktordan izin istedi ultrasona sokmalari için (bu sefer alttan baktırdım ama) Kese gözüküyordu yine, ama ortada minnacik nokta kadar bir şey vardı bı buyuyo bi kuculuyodu inşallah makine yaniltmamistir. Yani anlayacaginiz bir Dr göremedi üstten diğeri de alttan muayene ile gördü. Az önce de tahlilim çıktı 8000 kusur olmuş normal mi her şey kizlar lütfen cevap yazabilir misiniz çok tedirginim bir şey olucak diye ve boş gebelik kimyasal gebelik vs cok yazı okudum psikolojim bozuldu...

Birde monom ve başka bir degerim dusuk onlar ne oluyor?
Canım seninle aynı tarihlerimiz kalp atışı ve kesenin içini görebilmek için beni 28 ekimde çağırdı henüz bende de görünmüyor endişelenme inşallah sorun yoktur.

Canim ben de ogrenmeden once cok alkol almistim sigara da iciyordum hamileligimde hic sikinti yasamadim korkacak bir sey yok kahveyi de hala gunluk kafein miktari sinirlari icerisinde tuketiyorum gunde 1 turk kahvesi ya da filtre kahve olarak

Canım kese hemen görünmüyor. Bende hamileleliğimde 1 paket sigara içtim ama her sigara yaktığımda vicdan yaptım.
Çok şükür sağlıklı bir şekilde evlamızı kucagımıza aldık. Panik yapma stres olma.

X