Tecrübeli arkadaşlarım yardımlarınıza ihtiyacım var lütfen bi bakın olurmu

GULSEN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2012
14
0
merhaba hepinize hayırlı ramazanlar diliyorum.benim şoyle bi sıkıntım var eşimle iddaya girdik ağustos 25 evlilik yıl dönümü bu zamana kadar eski kiloma dönersem tekrardan gelinlik giyicem.iyi gaza geldim 105 kilodan 6ayda 88 e düştüm.son bir hafta da dukan yaptım atak ama hep kaçamak yaptığım için şu an 84,5 çıkıyorum.benim sormak istediğim 10 gün atak mı yapsam yoksa karbonhidrat diyetiyle mi devam etsem 8,5 kilo daha vermem lazım çok acil bana bir liste önerin çok diyet çeşiti var karar veremiyorum zaman da kaybetmek istemiyorum ne yapayım size danışmak istedim

madem 10gunun var isveç yap bence yapıpda sonuc almayan yok.. enaz 5kılo verebılrısın.. bol sanss...

Arkadasim bence piyasadaki diyetler yerine duzenli ve saglikli beslen bol su ic biraz da spor kilolar kendiliginden gidiyor. Bu yazdiklerima kendim de inanmiyordum diyetisyene gidene kadar. Ve bence kilo almak ya da vermek isteyenler uzmana danismali kan tahlilleri yapildiktan sonra diyete girmeli. En sagliklisi ve kalicisi bu.

merhaba hepinize hayırlı ramazanlar diliyorum.benim şoyle bi sıkıntım var eşimle iddaya girdik ağustos 25 evlilik yıl dönümü bu zamana kadar eski kiloma dönersem tekrardan gelinlik giyicem.iyi gaza geldim 105 kilodan 6ayda 88 e düştüm.son bir hafta da dukan yaptım atak ama hep kaçamak yaptığım için şu an 84,5 çıkıyorum.benim sormak istediğim 10 gün atak mı yapsam yoksa karbonhidrat diyetiyle mi devam etsem 8,5 kilo daha vermem lazım çok acil bana bir liste önerin çok diyet çeşiti var karar veremiyorum zaman da kaybetmek istemiyorum ne yapayım size danışmak istedim

benım sıze aksam yemegını 18_00 dan once yeyın ve menunuz 1 haslanmıs yumurta-1 dılım sıyah ekmek-bır mıktar yogurt ve salata olsun-- yatmadan yarım saat once de 1 bardak tarcın sut---

allah kolaylık versın-- sevgılerle---

Konu içeriği nedeniyle ilgili başlığa taşınmıştır.
Keyifli paylaşımlar...

X