Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Tecrübeli ve referanslı bakıcıyım iş arıyorum

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

casseopea

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2009
3
0
42 yaşında lise mezunu iki yetişkin çocuk annesiyim.Daha önce ikizbebek ve bebek tecrübelerim ve referanslarımla gündüzlü olarak iş arıyorum.Avcılar da ikamet ediyorum.Bahçeşehir,beylikdüzü,bahçelievler ve metrobüs hattı üzerindeki tüm semtlerde çalışabilirim.Bebekleri çok seven özellikle 0-3 yaşta tecrübeli ve referanslı temiz,sabırlı,diksiyonu düzgün,kültürlü bi bakıcı teyzeye ihtiyacınız varsa mesajlarınızı bekliyorum.Teşekkürler.

Merhaba, 9 aylık bir oğlum var, İstanbul Avcılar'da E-5 kenarında metrobüse çok yakın oturuyoruz. Hafta içi evimizde çocuğumuza bakacak güvenilir, temiz ve çocuk dilinden anlayan bakıcı arıyorum. Nasıl görüşebiliriz. Sanırım cep telefonu veremiyoruz :KK43:

42 yaşında lise mezunu iki yetişkin çocuk annesiyim.Daha önce ikizbebek ve bebek tecrübelerim ve referanslarımla gündüzlü olarak iş arıyorum.Avcılar da ikamet ediyorum.Bahçeşehir,beylikdüzü,bahçelievler ve metrobüs hattı üzerindeki tüm semtlerde çalışabilirim.Bebekleri çok seven özellikle 0-3 yaşta tecrübeli ve referanslı temiz,sabırlı,diksiyonu düzgün,kültürlü bi bakıcı teyzeye ihtiyacınız varsa mesajlarınızı bekliyorum.Teşekkürler.
merhaba arayışınız varmı şuanda?

Merhaba 1 yaşındaki kızıma bakıcı arıyorum. Bahçelievler UEFA kupasına çok yakınız. İlgilenenler ulaşabilir.

X