Tedavim için dualarınıza ihtiyacım var.(4444 tefriciye)yardımcı olurmusunuz?

Canım Rabbim inşallah dualarımıza cevap verir senin için bebeğinin gelmesi için 50 okudum
allah razı olsun canım. inşallah inşallah. hergün ellerimi açıp dua ediyorum. mutlaka birgün duyacak rabbim ama sizlerin duası da vesile olacak inşallah. bende anne olucam inşallah.

canım bugün enerjim çok düşük bu şekilde de okumak istemiyorum,,akşama doğru toplarsam kendimi daha fazla okurum
55 tane okudum Allahım kabul etsin inşallah.

30 tane daha okudum canım Allah kabul etsin inşallah.
canım bende sana ayetel kürsi okudum gönderdim. allah razı olsun senden. rabbim senin de gönlünden geçeni tez vakitte versin inşallah.

çok teşekkür ederim canım.

Arkadaşım bir 100 daha okudum .

Ne kadar kaldı ?

Rabbim kabul etsin inşallah , son bir tanesini de 6 yaşında oğluma okuttum .

İnşallah sende evladının haberini bizimle paylaşırsın:KK68:

Arkadaşım bir 100 daha okudum .

Ne kadar kaldı ?

Rabbim kabul etsin inşallah , son bir tanesini de 6 yaşında oğluma okuttum .

İnşallah sende evladının haberini bizimle paylaşırsın:KK68:
aman allahimm bir melekte benim icin mi dua etti? :) allah razi olsun sizden. insallah hayirlisiyla rabbim bana da ve isteyen herkese evlat nasip eder.sizlerin sayesinde cok az kaldi.yarin cuma mubarek gunde teslim edicem insallah.380 tane kaldi bu arada.

bayanhope bayanhope , Sealand Sealand , Cilekkokusu12345 Cilekkokusu12345 , evTik evTik , Minel00 Minel00 , H HERA0312 , T toprak89 , @polyanna23 , eilenn eilenn , Ausencia Ausencia , @mercan90 ve hasbeee hasbeee hepinize ayrı ayrı tekrar teşekkür ediyorum arkadaşlar. Allahım izni ve sizlerin kıymetli dualarıyla tefirciyemi bitirmeme çok az kaldı. rabbim izin verirse yarın bitiricem duamı. Allah hepinizden razı olsun. çok emeğiniz geçti bana helal edin hakkınızı. Rabbim okuduğumuz duların yüzü suyu hürmetine yüzümüze baksın inşallah. sizlerinde gönlünüzden geçen ne dileğiniz varsa en kısa zamanda sizlere nasip etsin rabbim.

bayanhope bayanhope , Sealand Sealand , Cilekkokusu12345 Cilekkokusu12345 , evTik evTik , Minel00 Minel00 , H HERA0312 , T toprak89 , @polyanna23 , eilenn eilenn , Ausencia Ausencia , @mercan90 ve hasbeee hasbeee hepinize ayrı ayrı tekrar teşekkür ediyorum arkadaşlar. Allahım izni ve sizlerin kıymetli dualarıyla tefirciyemi bitirmeme çok az kaldı. rabbim izin verirse yarın bitiricem duamı. Allah hepinizden razı olsun. çok emeğiniz geçti bana helal edin hakkınızı. Rabbim okuduğumuz duların yüzü suyu hürmetine yüzümüze baksın inşallah. sizlerinde gönlünüzden geçen ne dileğiniz varsa en kısa zamanda sizlere nasip etsin rabbim.
30 tane daha okuyorum cnm senin icin

İnşallah bir an önce hayırlı sağlıklı bir bebek kucağına alırsın.

Kaç tane kaldı? Yardım etmemi ister misin?

İnşallah bir an önce hayırlı sağlıklı bir bebek kucağına alırsın.

Kaç tane kaldı? Yardım etmemi ister misin?
cok tesekkur ederim allah razi olsun. az kaldi 250 falan. yarin cuma diye ogun bitireyim dedim. o yuzden yarin okur teslim ederim duami allah kabul ederse. sizin icten ettiginiz dualariniz bana yeterde artar bile.

Yarın bitiricez Allahın izniyle bugün dediğim gibi pek yardımım olmadı ama yarın telafi ederim inşallah,, bu dertle Allaha sığınan herkesin duaları kabul olsun inşallah

Yarın bitiricez Allahın izniyle bugün dediğim gibi pek yardımım olmadı ama yarın telafi ederim inşallah,, bu dertle Allaha sığınan herkesin duaları kabul olsun inşallah
canim benim 1 tane okuyan bile benim icin cok kiymetliyken sen kendi duan gibi benimle okudun.cok emegin gecti bana.allah razi olsun. dualarimdasin.

Canım ben 40 tane okudum. Rabbim en kısa zamanda seni de bebeğine kavuştursun. Duam seninle.

Kaç tane kaldı @echomare?öğlen namazından sonra okuyayım ben de

X