Tek bir tercihiniz olsaydı

Çok tesekkür ederim iyi dilekleriniz için.Barış Çakır aklımdaki isim.Siz ameliyat olmadan önce araştırma yaptınız mı yani uzun araştırmalar sonunda mı karar verdiniz
Yazımda da belirttiğim gibi 2010 dan beri takip ettiğim bir doktor. Yaptığı ameliyatları uzun vadede paylaştığı sonuçları takip ettim. Yani 9 yılda hiç bir olumsuz ameliyat yorumuna denk gelmedim olsa buraya düşmemesine imkan yok. Barış bey yaptı burnum çöktü yamuldu vs vs hiç bir yazı okumadım kendisi ile görüşmeye gittiğimde de çok doğru bir karar verdiğimi anladım zaten. Olmayacak şeye olur olur yaparız diyip sırf odu bittiye getiren bir dr değil. Olacağı olmayacağı güzelce açıklıyor ki artık kendisi doçent oldu. Kendini burun üzerinde çok çok geliştiren, teknikler bulup bir çok doktora bunları öğreten kişi. Kendi sayfasını İnstagramda takip edin çokça fikir edinirsiniz ameliyat storyleri ve paylaşımları yapıyor ☺️

Barış Çakır kendim 3 yıl önce ameliyat oldum hiçbir sorunda yaşamadım yaşayanıda duymadım 2010 yılından beri takip ediyorum kendisini şahsen gözüm kapalı tavsiye edebileceğim tek kişi inşallah hayırlısı olur sizin içinde bu süreç
Barış çakır sadece kapalı teknik mi yapıyor

X