Tek derdim iştahsız bebeğim

leylacv

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2017
451
130
31
Kızlar buraya defalarca iştahsız bebeğim için konu açtım çünkü gerçekten çok çaresizim hem çok zayıf hem de hiç yeniyor tükürüyor hatta artık kusuyor. B12 eksikliği vardı geçti kulak iltihabı vardı geçti ama artık daha kötü oldu eskiden yediklerini de yemiyor 5-6 saat aç kalabiliyor ve birkaç çay kaşığı mama ile doyuyor. Devlet hastanesinde çölyak testi dahi yapıldı ama sonuca göre olma ihtimali hem var hem yok gibi yani değerler olması gerektiği kadar yüksek değilmiş. IgA 82 mi neymiş tam anlamadım onu. Bu yüzden çocuk metabolizma bölümüne sevk ettiler tekrar kan ve idrar testi yapıldı. İlk kez de kaka tahlili oldu. Sadece bazı kan sonuçları ve idrar çıktı kaka ve çökyak testi 15 gün sonra çıkacak.sizce çölyak olabilir mi? Gelişimi doktorun da dediğine göre gerçekten çok geri. Şu an 8 buçuk aylık ve 6950 grm kafa çapı da bu ay geri kalmış. Ben kakasında pazarit vardır diye de düşünüyorum çünkü çok sık kaka yapıyor ve çok ağır kokuyor.ama o iştahsızlık yapar mı bilmiyorum. Birde son gittiğimiz doktor folik asit mazgnezyum şase zinco ve polivit şurup verdi. Şurupları da ya tükürüyor ya kusuyor Zorla veriyoruz. Sizce ne yapabilirim yada aynı testleri yapan arkadaşlar bebeğimin neyi olabilir? Çölyak olmasından çok korkuyorum :KK43: :KK43: :KK43:

X