Tek embriyo mu cift embriyo mu?

Insallah pozitif olur bebisleriniz tutunur size🙏ilk denemeniz mi?
Insallah evet ilk denememiz bizde hic birsey olmamasina ragmen olmdi 4 yil 2 asilama yptrdm tutmdi sonra ark tavsiyesi gittik doktrda sizin nedensiz ister bekletin ister hizlandrmak adina tup bebek dedi bizde yaptrdik okdr testlerde negatif gordumki simdi ne umutlanmk istyrm nede kendimi strese sokmak

Insallah evet ilk denememiz bizde hic birsey olmamasina ragmen olmdi 4 yil 2 asilama yptrdm tutmdi sonra ark tavsiyesi gittik doktrda sizin nedensiz ister bekletin ister hizlandrmak adina tup bebek dedi bizde yaptrdik okdr testlerde negatif gordumki simdi ne umutlanmk istyrm nede kendimi strese sokmak
Yinede umutsuz olmayin Rabbim belki bu yollardan gectirip verecektir size mucizenizi bizimde 1 yil olcak olmadi hala yeter ki olsunda herseye katlanirim bende cok okudum burdada sebebsiz olup tup bebege gidip pozitif olanları bol bol dua edin hepimizin kucaklari mucizelerimizle dolsun insallah🙏

Yinede umutsuz olmayin Rabbim belki bu yollardan gectirip verecektir size mucizenizi bizimde 1 yil olcak olmadi hala yeter ki olsunda herseye katlanirim bende cok okudum burdada sebebsiz olup tup bebege gidip pozitif olanları bol bol dua edin hepimizin kucaklari mucizelerimizle dolsun insallah🙏
Amin insallah isteyen herkese versin Allahim🙏

Arkadaşlar benim yumurtalarım kaliteli ama çok az. Tek embriyo üzerine tüp bebek denemesi olacak 2 hafta sonra inşallah. Tabi o an ki durumuma bağlı. Böyle birşey yaşayan var mı. Sonuç ne oldu. Bilgi verebilir misiniz 🙏

Kanunen 35 yaş altı, ilk 2 denemede tek embriyo. Ancak oluşan embriyoların kalitesine bakılarak, eğer geride dondurulmaya elverişli embriyo kalmayacağı öngörüsünde bulunulursa, iki embriyo da verilebilir. Bir problem olmuyor. Kanuni açıdan da. Hekimin ve embriyolgun tecrübesine kalmış. 31 yaşındayım, açıklanamayan inf. nedeni ile ilk transferimde 2 embriyo verildi. Bu arada Novaart'ı tavsiye ederim. Sorunuz olursa özelden yazabilirsiniz. Nisandan beri oraya gidiyorum.

Merhaba arkadaslar yasımız 27 özelde 35 yas altina da cift embriyo transferi yapılıyor mu? Gittigimizde her ihtimale karsi cift embriyo koyulmasini isteyecegim cünkü..birde ankarada önerebileceginiz tüp bebek doktoru var mı?
Ben özelde yaptırdım 3 tane koydular ama kendim istemedim yumurta kalitesi düşük olduğu için doktor 3 tane önerdi

Nerede yaptirdiniz acaba sonucunuz ne oldu?
10 12 gün kadar yumurta geliştirmek için iğne kullandım sonra yumurta toplama için gün verildi anestezi ile bayıltiyor 5 dk falan sürüyor bu işlem sonra yumurtaları alıp eşinden sperm alıyor ve dollenmeue geçiyorlar sen bir kaç gün evde haber bekliyorsun 14 adet yumurta topladılar benden ancak kalitesi düşükmüş 4 adet dollenebilmis 3 gün sonra transfer için aradılar o gün de 4 embriyodan 3 tane kalmış ucunude transfer etti ama işlem sırasında bitane daha öldü 2 embriyo ile iliklerime hamileym şu an 27ci haftadayim şükür bu arada ilk denememizdi sperm sayısı az be hareketlilik 0 di o yüzden yaptirdik

10 12 gün kadar yumurta geliştirmek için iğne kullandım sonra yumurta toplama için gün verildi anestezi ile bayıltiyor 5 dk falan sürüyor bu işlem sonra yumurtaları alıp eşinden sperm alıyor ve dollenmeue geçiyorlar sen bir kaç gün evde haber bekliyorsun 14 adet yumurta topladılar benden ancak kalitesi düşükmüş 4 adet dollenebilmis 3 gün sonra transfer için aradılar o gün de 4 embriyodan 3 tane kalmış ucunude transfer etti ama işlem sırasında bitane daha öldü 2 embriyo ile iliklerime hamileym şu an 27ci haftadayim şükür bu arada ilk denememizdi sperm sayısı az be hareketlilik 0 di o yüzden yaptirdik
Masallah ne güzel Allahim saglicakla kucaginiza almayi nasip etsin insallah bizimde ileri hareketli 0 morfoloji 1 nerede yaptirdiniz acaba onerebilceginiz bir yer var mi?

Masallah ne güzel Allahim saglicakla kucaginiza almayi nasip etsin insallah bizimde ileri hareketli 0 morfoloji 1 nerede yaptirdiniz acaba onerebilceginiz bir yer var mi?
Biz bursada yaşıyoruz canım osmangazide jinamed tüp bebek merkezi var evime en yakın klinik oydu orda murat erdemir diye bir dr var çok iyi bir doktor tavsiye ederim kesinlikle sadece bu işle uğraşıyor tedavi sürecinde 10 kişiden 7 'miz hamile kaldik

Biz bursada yaşıyoruz canım osmangazide jinamed tüp bebek merkezi var evime en yakın klinik oydu orda murat erdemir diye bir dr var çok iyi bir doktor tavsiye ederim kesinlikle sadece bu işle uğraşıyor tedavi sürecinde 10 kişiden 7 'miz hamile kaldik
Anladım sıkıntıniz neydi acaba sizde mi esinizde mi erkekte sıkınti oldugunda tup bebegin de tutması zor olur diyolar cok uzuluyorum😔esimde hep onceden ikiz bebeklerim olsun diye dua edermis Allahim insallah banada yasatir bu duyguyu

Anladım sıkıntıniz neydi acaba sizde mi esinizde mi erkekte sıkınti oldugunda tup bebegin de tutması zor olur diyolar cok uzuluyorum😔esimde hep onceden ikiz bebeklerim olsun diye dua edermis Allahim insallah banada yasatir bu duyguyu
Yok canım ya esimdeydi problem ama 1 tane sperm bile yetiyor tüp bebek için hiç öyle içini karartma

Merhaba kızlar. Benim yaş 39.Eşimde spermlerde morfolojik bozukluk var. Ayrıca bende Hidrosalpenks yani tüplerde hafif yapışmalar vardı sıvı doluyordu. Art Osman hoca ya gitmiştim Tüp bebek için tüpleri bağlat sana öyle tüp bebek deneyebiliriz dedi ve tüpler bağlandı. Osman hocaya gittim ama çok suratsız davrandı. Bizde jinemed murat beyi seçtik ve ilk tüp bebek denemesini yaptık. 3. Gün embriyosu 2tane embriyo transferi oldum ancak tutmadı. Nedenide yok. Şimdi 2.kez deneme için araştırmalara başladım. Ancak jinemed ilk denemede ekstra multivitamin fikan destek kullandırmadan hemen başladı 2.deneme için 3 ay önceden destek tabletler kullanmamı yazdılar. Bende madem yararlıydı ilkinde neden kullandırmafınız dite kızdım sinirlendim açıkçası

X