Tek embriyo mu cift embriyo mu?

mels0619

Mucizem gel artık🙏
Kayıtlı Üye
25 Mart 2019
384
164
33
Merhaba arkadaslar yasımız 27 özelde 35 yas altina da cift embriyo transferi yapılıyor mu? Gittigimizde her ihtimale karsi cift embriyo koyulmasini isteyecegim cünkü..birde ankarada önerebileceginiz tüp bebek doktoru var mı?

Merhaba arkadaslar yasımız 27 özelde 35 yas altina da cift embriyo transferi yapılıyor mu? Gittigimizde her ihtimale karsi cift embriyo koyulmasini isteyecegim cünkü..birde ankarada önerebileceginiz tüp bebek doktoru var mı?
Normalde yasak diye biliyorum ama bazı yerler yapıyormuş yinede... doktorunuzla konuşursunuz yumurta toplama yapıldımı

Özeller mi yapiyor acaba?aslinda bir yandan istiyorum bir yandanda iki bebegin ayni anda gelisimi nasil olur anne karninda erken dogum riski falan da olabilirmis😔
Bazi ozeller yapiyor bazi ozeller yapmiyor..
Bende dusunmuyor degildim fakat
Nasipte ne varsa o olur diyorum
Ben blast 2 tane koydurucam kismetse ve kendimde ikizim birde dusun 😊 yani nasip bakarsin hic tutmaz bakarsin tek.. Allahtan hayirlisi neyse o olsun diyorum.. cumlemizin icin insallah

Bazi ozeller yapiyor bazi ozeller yapmiyor..
Bende dusunmuyor degildim fakat
Nasipte ne varsa o olur diyorum
Ben blast 2 tane koydurucam kismetse ve kendimde ikizim birde dusun 😊 yani nasip bakarsin hic tutmaz bakarsin tek.. Allahtan hayirlisi neyse o olsun diyorum.. cumlemizin icin insallah
Tabi orasi öyle Rabbim bilir en hayirlisini versin hepimize sizin yas kacti ilk denemeniz mi olcak

Evet canim ilk olcak o yuzden bu kadar dusunuyorum nasil olcak falan diye evleneli 1 yil olmadi daha bizim malesef bebekte olmadi😔önümüzdeki aylarda gitmeyi dusunuyoruz insallah hayirlisiyla nasip olur bizlerede🙏
Aa daha baslamadin bile bunu mu sknti yaptin canimcim😍 ama insan herseyi dusunuyor haklisiniz. Bak ben 5 senelik evliyim 4 senedir dusunuyorum 😯 amin insallah.. seninde hepimizinde olucak Allahin izniyle ☺☺

Yok hayir daha yapilmadi su an arastiriyorum hastane doktoru falan tam bilmiyorum asamalarini henüz
Bence şimdiden çiftmi tekmi olsa diye düşünmeyin çünkü oraya gelene kadar düşüncek çok şey oluyor inşallah tedaviniz de en güzel sonuç alırsınız 🤲🏻

• Beğen
Reactions: H M
Bence şimdiden çiftmi tekmi olsa diye düşünmeyin çünkü oraya gelene kadar düşüncek çok şey oluyor inşallah tedaviniz de en güzel sonuç alırsınız 🤲🏻
Aynen oyle ben simdi 2 embriyonun 2 si cozulünce bozulmaz insallah diye dusunuyorum.. yolunda gider insallah diye.
Ama korku degil cunku Rabbim en iyisini bilir

Aynen oyle ben simdi 2 embriyonun 2 si cozulünce bozulmaz insallah diye dusunuyorum.. yolunda gider insallah diye.
Ama korku degil cunku Rabbim en iyisini bilir
Benimde 2 donmuş var inşallah herşey benim içinde yolunda gider... gerçi transfer için para lazım ☺️... dularım sizlerle 🤲🏻

• Beğen
Y
Aa daha baslamadin bile bunu mu sknti yaptin canimcim😍 ama insan herseyi dusunuyor haklisiniz. Bak ben 5 senelik evliyim 4 senedir dusunuyorum 😯 amin insallah.. seninde hepimizinde olucak Allahin izniyle ☺☺
Ama düsünmeden de olmuyo ki yaş faktorude onemli diyolar tup bebekte o yuzden esim biran once gitmek istiyo aslinda bana kalsa ben biraz daha denemek istiyorum profdan randevu da aldim ilaclarla kurlerle belki nasip olur diyorum🙏hayırlisi Allahtan

• Beğen
Merhaba bende tüp bebek merkezine gidiyorum. Kesinlikle önerebileceğim bir doktor var. Anatolia tüp bebek merkezi prof. Dk. Hakan YARALI

X