telepati ile mesaj atmasını-aramasını sağlamak

chopinnocturne

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2014
791
86
34
Merhaba kızlar. Ben bu günlerde bayaa telepati ye sarmış durumdayım. Ve kafama da koydum telepati ile sevdiğim adamın bana mesaj atmasını sağlayacağım. Çünkü çok özledim onu, bir yıldır görüşmüyoruz ve ben ona kırgınım ve ben ona kesinlikle mesaj atamam ama onun bana mesaj atması lazım. Çünkü inanılmaz derecede özledim. Ayrica bu konu ile ilgili bilgi alışverişi de yaparız. Evet kızlar herkes yontemlerini paylaşsın bakalım. Ya da aranizda boyle telepati yeteneği iyi olan biri varsa sevdiğim adamın resmini gonderip o kişi de ona telkinlerde bulunabilir. Neyse bilmiyorum artık mutlaka bulacağız bir çaresini :)))

Ozelden size teknik adına bir bilgi verdim. :) Buradan da baska bir teknik vereyim madem..

Yine benzer bir calısma fakat bu sefer zihninizde hayal edeceksiniz irtibat kurmak istediginiz insanı.. Gozlerinizi kapatıp o insanın yuzunu imgeleyeceksiniz ve daha sonra zihninizden konusmaya devam edeceksiniz.

Orng: Niye beni aramıyorsun !? icerikli bir cumle kurmamalısınız. Ofkenizi calısmanın icine katmamalısınız. Salt duygular hakim olmalı.. "Sesini duymaya cok ihtiyacım var. Lutfen rica etsem beni arayabilir misin ? ve sonuna Tesekkur ederim + Sevgilerimle" diye ekleyeceksiniz. Bu sohbeti yaparken surekli gozunuzun onune getirmelisiniz o insanı..

"Hur irade meselesi bu biraz o yuzden taleplerinizi karsı taraftan isterken emrivaki kalıplar kullanmak yerine rica etmeyi trcih etmelisiniz."

Bi de 1 yıllık bir sureyi goz onune almalısınız. Onun yasamında pekcok sey degismis olabilir ve zihni size kapalı da olabilir.

Ozelden size teknik adına bir bilgi verdim. :) Buradan da baska bir teknik vereyim madem..

Yine benzer bir calısma fakat bu sefer zihninizde hayal edeceksiniz irtibat kurmak istediginiz insanı.. Gozlerinizi kapatıp o insanın yuzunu imgeleyeceksiniz ve daha sonra zihninizden konusmaya devam edeceksiniz.

Orng: Niye beni aramıyorsun !? icerikli bir cumle kurmamalısınız. Ofkenizi calısmanın icine katmamalısınız. Salt duygular hakim olmalı.. "Sesini duymaya cok ihtiyacım var. Lutfen rica etsem beni arayabilir misin ? ve sonuna Tesekkur ederim + Sevgilerimle" diye ekleyeceksiniz. Bu sohbeti yaparken surekli gozunuzun onune getirmelisiniz o insanı..

"Hur irade meselesi bu biraz o yuzden taleplerinizi karsı taraftan isterken emrivaki kalıplar kullanmak yerine rica etmeyi trcih etmelisiniz."

Bi de 1 yıllık bir sureyi goz onune almalısınız. Onun yasamında pekcok sey degismis olabilir ve zihni size kapalı da olabilir.
Cok tesekkurler bunu da deneyecegim :*

Bana da ozelden yazar misin diger teknigi...Sadece aramayla mi ilgili bu.?

İnsanların zihnine ulasmıyorsanız zihinlerinin koruma kalkanıyla cevrili olsundandır. Zihinlerine gelen bazı dusunceleri, bilgileri es gecerler ve onemsemezler. Bilgi onlara mutlaka ulasır. Bilgi onlara ulassa da size geri donmeyebilirler ve bu da ruh halllerinden ileri gelir biraz.

İrtibat kurmak istediginiz insanın fotografını karsınıza alıp koyunuz. İki kasının tam ortasına bakarak zihinizde kendisiyle sohbet ediniz. Ve diger teknik icin ne gecerliyse bunda da o gecerlidir. Emrivakiden uzak talepler ve cumleler sıcak ve net olmalıdır.
ben de o dediğiniz yöntemi özel den mesaj ile rica etsem Kedili Kadin Kedili Kadin

X