Temizlik Aşkımız

Slm kızlar, temizlik Aşkıniz ne seviyede😇 bazen gücümü son damlasına kadar kullandığımi hissediyorum ama yine de mutlu oluyorum yapınca. Sizde durumlar nedir
Bende bugün izinliydim dip köşe ne varsa hepsini yaptım ama sakın banyoyu az temizledim diye düşündüm bu cuma geceden başlayayım diyorum yarın bütün malzemeleri alacağım 😃

Yaşayacak kadar temizlik yapabiliyorum onu da mecbur gördüğümden. Temizliğe başlamak yapmaktan daha çok büyür gözümde. Yapınca rahatlamış hissederim o ayrı ama her gün temizlik aşkıyla yanıp tutuşmuyorum, hele çocuk olduktan sonra daha da zor gelmeye başladı. Temizlik düzen aşıklarından feyz alırım biraz belki bende takipteyim 😂

Dün yatılı misafirim vardı, onlar çıktıktan sonra ise başlamışım, saati bile unutanlardanim başlayınca, garip bir şekilde de çok mutlu hissettiriyor bu beni😊

Yaşayacak kadar temizlik yapabiliyorum onu da mecbur gördüğümden. Temizliğe başlamak yapmaktan daha çok büyür gözümde. Yapınca rahatlamış hissederim o ayrı ama her gün temizlik aşkıyla yanıp tutuşmuyorum, hele çocuk olduktan sonra daha da zor gelmeye başladı. Temizlik düzen aşıklarından feyz alırım biraz belki bende takipteyim 😂
Bende aslında çocuktan sonra daha çok oldu bu his, daha temiz, daha sağlıklı,daha düzenli diye diye katlandı bu aşk 😇

X