Temizlik ipucları verelim mi?

kızlar ben yıllarca tülleri yıkarken bol deterjan koyardım malesef yanlışmış.asıl az konmalıymış,çünkü çok köpüren perdeler temizlenmezmiş.şimdi daha temiz oluyoo

kızlar ben güzel kokan çamaşrlara bayılırım.sizler en begendigim uuuzzzzun süre kalıca yumuşatıcı adı vereyim.yumoş extra pembe biraz pahalı ama deger hele tül perdelerde tavsiye ederim.

bende önce balkondan başlarım temizliğe iyice yıkarım sonra mutfağın camlarını silerim zaten balkon olduğu için silmek kolay oluyor üstelik cam bezleriyle çok kolay sadece nemlendiriyorum ve silip bırakıyorum çünkü ben perdeyi açınca camlar temiz olmalı sonra banyo ve tuvaleti ovarım mutlaka hergün ama haftada bir çamaşır suyu koyuyorum eşim rahatsız oluyor çünkü süpürürüm önce sonra vileda yaparım en son toz alırım

koku işinide halılara ve perdelere sıkarım temizlikten sonra kalorifer yanıncada mutlaka peteklere sıkarım havaya daha iyi dağılıyo koku çünkü

geceleri yatarken mutlaka tüm evi dolaşır derler toplar öyle girerim yatağa

çiçeklerimi banyoya götürür orda duş yaptırırım hem canlanıyo hemde tozları temizleniyo böylelikle parlak oluyor
bende hep çiçeklere banyo yaptırırım.çok iyi canlanıyor.a.s.

bende pazartesileri temizlik yaparım birde cuma günü
pazaertesi dip köşe cuma yüzeysel yaparım
hafta sonu eşim evde olunca yoksa dahada çok dağlır cuma temizlemezsem
benim vazgeçilmezim domestostur
tuvalet ve lavaboyu yıkamadan 1 saat önce dökerim snra yıkarım
şimdilik aklıma gelenler bunlar
ha bide hoş koku isteyenlere çamasırlarda bingo soft tavsiye ederim hem ucuz hemde çok çok kalıcı
kırmızı rengi olan

Kızlar ben şuanada ABD deyim ve burda türkiyedeki gibi evde çamaşır makinesi yok binanın alt katına inip yıkıyorsun.Tüm Apartman orda yıkıyor.Ama bunların çamaşır makineleri bi alem ya!Lekeleri çıkaramadım..Beyazlara çamaşır suyuda koydum iç çamaşırları tertemiz olsun diye ki Türkiyedeki makinemde hiç böyle bişeye ihtiyaç duymamıştım..Yıkıyorum ama temiz gelmiiyor bana!Ne yapabilirim

Kızlar ben şuanada ABD deyim ve burda türkiyedeki gibi evde çamaşır makinesi yok binanın alt katına inip yıkıyorsun.Tüm Apartman orda yıkıyor.Ama bunların çamaşır makineleri bi alem ya!Lekeleri çıkaramadım..Beyazlara çamaşır suyuda koydum iç çamaşırları tertemiz olsun diye ki Türkiyedeki makinemde hiç böyle bişeye ihtiyaç duymamıştım..Yıkıyorum ama temiz gelmiiyor bana!Ne yapabilirim

ariel sıvı leke çıkarıcılar varya onlar beyazlar için çok güzel demeni tavsiye ederim.bide eve makine alamazmısın?

ariel sıvı leke çıkarıcılar varya onlar beyazlar için çok güzel demeni tavsiye ederim.bide eve makine alamazmısın?

Canım eve makina alamam sanırım dairelerde çamaşır makinesi için su çıkış yeri yok..Olsa bile alamam çünkü biz burda sadece 2 yıl kalcaz master için geldik.Ariel burda var mı bilmiyorum..Markalarda farklı offf deliricem...Yumoşa benzer bişey buldumda arielede bakıyım canım

slm kızlar
ben kafama estikçe temizlik yaparım haftada 1-2 sefer
önce bulaşık varsa
etrafı toparlarım çamaşır varsa makinayı acarım
yerleri süpürürüm
sonra toz alırım(tozun 2. sırada olmasına bence dikkat edin cünkü yelere birşeyler dükülebilir toz alırken )
3. sırada silme işlemim olurki yerlere dökülmüş tozlarda gider
en son banyo w.c. temizlerim

kızlar aklıma geldi parlaklıgı diden tencere tepsi cezve falan ne varsa amway metal temizleyici çok güzel parlatıyor.

içi sararan demliklere biraz ç.deterjanı koyup birkez kaynatın,kabarsa yeter bambeyaz oluyor.ç.suyu ile ugraşmadan.

slm kızlar
ben kafama estikçe temizlik yaparım haftada 1-2 sefer
önce bulaşık varsa
etrafı toparlarım çamaşır varsa makinayı acarım
yerleri süpürürüm
sonra toz alırım(tozun 2. sırada olmasına bence dikkat edin cünkü yelere birşeyler dükülebilir toz alırken )
3. sırada silme işlemim olurki yerlere dökülmüş tozlarda gider
en son banyo w.c. temizlerim

toz dökülme konusunda sana katılıyorum canım:eek:

içi sararan demliklere biraz ç.deterjanı koyup birkez kaynatın,kabarsa yeter bambeyaz oluyor.ç.suyu ile ugraşmadan.

ben kulanıyorum canım cok güzel konsantre olanlar şu an kırmızısını kulanıyorum oda cok güzel miiiis giiiiiiiiiiibı kokuyor :sinifsinif::sinifsinif::sinifsinif:

X