Temizlik sonras srt ars

ArmutTatlisi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2009
3.972
3
merhaba kızlar ben temizlik yaptıktan sonra sırtımda çok şiddetli ağrı oluyor böbreklerimin olduğu yerin üst kısmından başlıyor heryeri ağrıyor dik durayım diyorum daha da artıyor neden oluyor biliyor musunuz ya da sizde de temizlik yaptıktan sonra oluyor mu bu tür ağrılar:gitme:

bende bugün temizlik yapayım demiştim öldüm sırtımın ağrısından dr gideyim mi bilmedim de kendi kendime diyorum hastalık hastası olmayayım birşey yoktur diye birde size sorayım dedim teşekkürler

benimde oluyor.hem temizlik sonrası hemde ağır herhangi bi iş yaptıysam ondan sonra sırt ağrısı çekiyorum.yere yastıksız sırt üstü yatıyorum bi süre biraz rahatlatıyor.

bugun bulaşıkları elimde yıkadım kambur da durmadım dik durudm ama sırtım nasıl ağrıdı anlatamam size kızlar çok kötü ağrıdı dr gitmek istiyorum ben nereye gidicem yardımcı olur musunuz?

merhaba kızlar ben temizlik yaptıktan sonra sırtımda çok şiddetli ağrı oluyor böbreklerimin olduğu yerin üst kısmından başlıyor heryeri ağrıyor dik durayım diyorum daha da artıyor neden oluyor biliyor musunuz ya da sizde de temizlik yaptıktan sonra oluyor mu bu tür ağrılar:gitme:

gerçekten haklısınız insanın ağrıları olduğunda yaşamdan kopuyor benimde sürekli omuz boyun ve baş ağrılarından hayatım kararmıştı hergün ağrı ile uyanırdım eşimle aramız açılmaya ben aşırı sinirli bir insan haline gelmeye başlamıştık sonra Dr. Kamer DERE ile yollarımız kesişti.. bir takım yöntemler ile bu algolog beyfendi benim hayatımı bana geri verdi şiddetle onu tavsiye ederim sizlere...

Temizlik sonrası oluşan bel ağrıları heat lotion kullanılarak yapılan bir masajla hemeencecik geçiyor kızlar kas ağrısı boyun ağrısı gibi ağrılara da çok iyi gelior şiddetle tavsiye ediyorum

Temizlik sonrası yorgunluk başka bir şey ama bu sorun bende de var bir süredir. Ani bir bel ağrısı fazla yorulduğum zamanlarda bende de oluyordu. Şimdi fazla bir efor sarf etmediğim halde evin içinde iki iş yapsam başlıyor belimde korkunç bir ağrı. Doktora görünmek gerek, normal değil çünkü bu durum. Fıtık gibi şeyler geliyor aklıma.

X