Temizlikçi Arayanlar

ayfertr

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2016
1
0
Her türlü temizlik ihtiyaçlarınız için deneyimli ve güvenilir çalışanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mrba bana 1 gunlugunw detayli temizlik icin bi bayana ihtyacim var bilgi verirmisiniz fyat ve sartlar konusunda

Mrba bana 1 gunlugunw detayli temizlik icin bi bayana ihtyacim var bilgi verirmisiniz fyat ve sartlar konusunda

Dudullu umraniyede otruyorum ayda 1 kere 1 yada 2 gunluk

Merhabalar benim tanıdıgım saat 09:00 aksam 17:00 arası 140 liraya calısıyor , gercekten isinde temiz titiz güvenilir birisi , isterseniz mail adresimden iritbata gecebilirsiniz , tesekkürler

Bahçeşehir merkezde pzt ve perşembe haftada 2 temizlik+ütü için bayan arıyorum.titiz ve iyi yemek yapan biri tercihim.
Aylık 800tl maaş

merhaba beylıkduzu cevresı temızlık ııcn arayın goruselım

Mrb.bende yarı zamanlı iş arıyorum. Yakın yerlerden.temiz,titizim,aile yanı. Bağcılar da oturuyorum. Gittiğim düzenli kişiler var.1 yıl çalıştım, bayan uzağa taşındığı için ayrıldım. Haftada 1,2,3 gün olabilir.günlük te olabilir.tşk.

Merhaba ankara da oturuyorum. Evin mutfak kismini cok acil temizletmem gerek. Tanıdığı olan ya da bu isi yapan birileri var mi?

Merhaba iyi günler İstanbul Üsküdar Çengelköy de oturuyorum üsküdar ve yakın çevresine gündelik temizliğe gidecek iş arıyorum ayşe hanım 05541190756

Merhaba izmir hatayda oturuyorum haftada birgün temizlik için eli hızlı işinde tecrübeli yardımcı arıyorum. Tanıdığı olan ve ilgilenenler bana ulaşsın lütfen

istanbul-ataşehir her cumartesi gelebilecek bir yardımcı arıyorum. Yemek,ütü,temizlik.

İstanbul kartalda 2 haftada bir yada duruma göre haftada bir temizlik+ütü işine gelecek bayan arıyorum.

MERHABA . PARÇA BAŞI ÜTÜ İŞİ YAPIYORUM İLGİLENEN OLURSA YARDIMCI OLABİLİRİM. PENDİK TE OTURUYORUM. BU CİVARA YAKIN KİŞİLER ULAŞIRSA SEVİNİRİM. HAFTALIK ANLAŞIP ÇALIŞABİLİRİZ

X