Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ballikko Ballikko
sweetgirlcandy sweetgirlcandy
Caglunal Caglunal
Kızlar size hastane çantasına ne konur hazırladım yine sormak istediğiniz bişey olursa arada bir giriyorum😘❤️

Kendin için
2 gecelik 1 sabahlık
1 tane alt üst pijama takımı
2-3 tane İç çamaşırı
Kaplı Emzirme sütyeni (hastaneden çıkarken giydim)
Emzirme atleti (bu daha pratik oldu)
(Hastaneden çıkarken ben pijama takımıyla çıkmıştım ama siz isterseniz hastaneden çıkarken giymek için eşofman takımı koyabilirsiniz)
Hastane terliği (hastane plastik terliklerden istedi daha iyi oldu gerçekten)
Hırka, bi kaç çift kalın çorap (üşüyosun doğumdan çıkınca biraz)
Islak mendil
Büyük boy depend
Kağıt rulo havlu 1 tane
El yüz havlusu
Tarak, lohusa tacı, lastik toka.
Bozuk para
Atıştırmalık hurma, çubuk kraker vs.

Bebek için
3 tane hastane çıkışı takım (hepsine 2 şer çorap)
(İlk giydireceğim takımı ve 1 tane bezi ayrı bir keseye koydum ebeye verilsin diye)
2 tane Battaniye Birisi Kalın battaniye(hastaneden çıkarken)
1-2 tane Müslin bebek battaniyesi
6-7 tane Ağız mendili
20 adet Bebek bezi ben (sleepy 1 numarayla başladım memnunum)
Yenidoğan ıslak pamuk mendili (baby me nin içeriği temiz)
Bebek temizleme pamuğu (baby me memnunum)

Ballikko Ballikko
Caglunal Caglunal
Kızlar size hastane çantasına ne konur hazırladım yine sormak istediğiniz bişey olursa arada bir giriyorum😘❤️

Kendin için
2 gecelik 1 sabahlık
2-3 tane İç çamaşırı
(Hastaneden çıkarken ben pijama takımıyla çıkmıştım ama siz isterseniz hastaneden çıkarken giymek için eşofman takımı koyabilirsiniz)
Islak mendil
Büyük boy depend
Kağıt rulo havlu 1 tane
El yüz havlusu
Bozuk para

Bebek için
(İlk giydireceğim takımı ve 1 tane bezi ayrı bir keseye koydum ebeye verilsin diye)
6-7 tane Ağız mendili
Yaa çok teşekkür ederim inşallah o günleri görmek nasip olur. Kaydettim hemen🤗😘

Ballikko Ballikko
Caglunal Caglunal

Kendin için
2 gecelik 1 sabahlık
2-3 tane İç çamaşırı
Islak mendil
Büyük boy depend
Kağıt rulo havlu 1 tane
El yüz havlusu
Bozuk para

Bebek için
6-7 tane Ağız mendili
Canımcımm en cok benm ihtiyacm vardı valla baya yaklastık doğuma😍 9 haftam falan kaldı Allahın izniyle😌 bebişimin odası hazır kıyafetlerini yıkayıp ütüleyip yerlestirmesi kaldı annemleri beklicem onun içinde🥰 32de de doğum çantam hazır olsun diyorum ne olur ne olmaz cok az eksiğim kaldı😘

Ballikko Ballikko
Caglunal Caglunal

Kendin için
2 gecelik 1 sabahlık
2-3 tane İç çamaşırı
Islak mendil
Büyük boy depend
Kağıt rulo havlu 1 tane
El yüz havlusu
Bozuk para

Bebek için
6-7 tane Ağız mendili
Saol canım çok tşk ederim iyi oldu benim için daha var gerçi ama ekran görüntüsü aldım listeyi bir ay kala hazırlamayı düşünüyorum ben listeyi görünce duygulandım bi an🥰

Canımcımm en cok benm ihtiyacm vardı valla baya yaklastık doğuma😍 9 haftam falan kaldı Allahın izniyle😌 bebişimin odası hazır kıyafetlerini yıkayıp ütüleyip yerlestirmesi kaldı annemleri beklicem onun içinde🥰 32de de doğum çantam hazır olsun diyorum ne olur ne olmaz cok az eksiğim kaldı😘
Çok az kalmış gerçekten bitti sayılır senin darısı başımıza inşallah vakit hiç geçmiyor nasıl geçicek bu zaman bilmiyorum 🤷‍♀️

Çok az kalmış gerçekten bitti sayılır senin darısı başımıza inşallah vakit hiç geçmiyor nasıl geçicek bu zaman bilmiyorum 🤷‍♀️
Kaçıncı haftandasın canım😊 merak etme geçiyor valla ben hangi ara geçti anlamadım. İlk3 ay zaten hep sıkıntılıydı zaman hiç geçmemişti. Sonra tatile gittik falan derken öyle geçti zaman😊 ben 19. Haftamdan sonra yani bebişimin harkeetlerini hissettikten sonra cok cabuk geçti zaman😊

Çok az kalmış gerçekten bitti sayılır senin darısı başımıza inşallah vakit hiç geçmiyor nasıl geçicek bu zaman bilmiyorum
Kaçıncı haftandasın canım😊 merak etme geçiyor valla ben hangi ara geçti anlamadım. İlk3 ay zaten hep sıkıntılıydı zaman hiç geçmemişti. Sonra tatile gittik falan derken öyle geçti zaman😊 ben 19. Haftamdan sonra yani bebişimin harkeetlerini hissettikten sonra cok cabuk geçti zaman😊
Şuan tam 9 haftalık oldum ama bugün doktora gittim 9+6 gözüküyor ultrasonda bebeğim haraketlenmeye başlamış ultrasonda gördüm henüz ben hissetmiyorum. Çok müthiş bir duygu gerçekten keşke daha önceden tüp bebek yapsaymışım boşuna vakit kaybetmişim bebeğimin kalp atışı dk 163 çıktı cinsiyeti merak ediyorum çok kalp atışı cinsiyet le alakası varmı gerçekten burda çok yazı okudum senin bilgin var mı canım

Çok az kalmış gerçekten bitti sayılır senin darısı başımıza inşallah vakit hiç geçmiyor nasıl geçicek bu zaman bilmiyorum

Şuan tam 9 haftalık oldum ama bugün doktora gittim 9+6 gözüküyor ultrasonda bebeğim haraketlenmeye başlamış ultrasonda gördüm henüz ben hissetmiyorum. Çok müthiş bir duygu gerçekten keşke daha önceden tüp bebek yapsaymışım boşuna vakit kaybetmişim bebeğimin kalp atışı dk 163 çıktı cinsiyeti merak ediyorum çok kalp atışı cinsiyet le alakası varmı gerçekten burda çok yazı okudum senin bilgin var mı canım
Hiç bilgim yok canım. Kalp atış hızını bilmiyorum bile benimkinin😊 ama ben cok merakta etmiyodum zaten cinsiyetini🙈 13. Haftada tam pipisi göründü 😍 zaten o haftaya kadarda yaşasın da sağlıklı olsunda derdindeydim. Belirsizlik kötü insallah hemen gösterir seninki🥰 nub teorisine bakan arkadaşta kesin söylüyor. Ama zaten senin ramziye göre erkekti sanırım.
Benm hem ramzi hem çin takvimi hem de nub teorisi erkek diyordu erkek çıktı😄

Hiç bilgim yok canım. Kalp atış hızını bilmiyorum bile benimkinin😊 ama ben cok merakta etmiyodum zaten cinsiyetini🙈 13. Haftada tam pipisi göründü 😍 zaten o haftaya kadarda yaşasın da sağlıklı olsunda derdindeydim. Belirsizlik kötü insallah hemen gösterir seninki🥰 nub teorisine bakan arkadaşta kesin söylüyor. Ama zaten senin ramziye göre erkekti sanırım.
Sanırım benim Ramzi de tuttu erkek demiştiniz ya. Cuma muayeneye gittim cinsiyetini sordum erken dedi. Tam çıkacakken erkeğe benzettim dedi🤭

Sanırım benim Ramzi de tuttu erkek demiştiniz ya. Cuma muayeneye gittim cinsiyetini sordum erken dedi. Tam çıkacakken erkeğe benzettim dedi🤭
Evet erkek demiştik sana da hadi hayırlı olsun🤭 benim 9. Haftamda erkeğe benzetiyorum dedi doktorum. 13 de netleşti😍 erkeğe benzeyenler değişmiyor genelde 🥰

Tabiki önemli olan sağlık lı olması önemli olan o ama çok merak ediyorum tabiki 😊Çin takvimi erkek diyor ramzi teorisine göre de erkek nub hiç duymadım ben

Tabiki önemli olan sağlık lı olması önemli olan o ama çok merak ediyorum tabiki 😊Çin takvimi erkek diyor ramzi teorisine göre de erkek nub hiç duymadım ben
İkra meyra kullanıcı adlı arkadasımız bakıyor ve kesin çıkıyor canım😊 konusu var hali hazırda ultrason resimini gönderiyorsun tahmn ediyor

Canım benim sevindim faydamın dokunmasına sen sormak istediğin bişey varsa sor lütfen. Ben hep yalnızdım kendim yapmaya çalıştım her şeyimi.Zor gerçekten bilirim. Son zaman hep kayınvalidem sağolsun yemek yolluyodu eşimle. Sonra benim annemde geldi ütümü yaptılar ikisi sağolsunlar. Çantamı falan hep kendim hazırlamıştım. O yüzden size en ihtiyaç olanları yazdım ki fazlasını koymayın diye🥰 Çok az kalmış yavruna kavuşmaya. İnşallah su gibi olur doğumun istediğin gibi geçer❤️

Kızlar Ballikko Ballikko sweetgirlcandy sweetgirlcandy Caglunal Caglunal kızlar nasıl gidiyor hamilelik. Ben bebeğimle ilgilenmekten bayadır giremedim nasılsınız?
Canım 4 ayın içindeyim 2 hafta sonra 4 ay biticek çok şükür karnım sanki 6 aylık gibi şiş ve çok kilo aldım. Mayıs sonu bebeğim dünyaya gelecek Allah nasip ederse çok mutluyum 2 li tarama testimiz çok iyi çıktı. 🙏🥰Gün sayıyorum anlıcağın yaz bebeği olucak kuzum bu arada oğlum geliyor teyzesi ♥️♥️

X