Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

arkadaslar ben de suprız bı hamılelık yasıyorum :) 31 temmuzda olmam gerekıyordu gecıktı ve bırde baktım hamıleyım :) saskınım ne dusunecegımı bılmıyorum !!!

selam çok sevindim adına arkadaşım hayırlı olsun ..benimde beklediğim adet tarihim 29 temmuz 1 ağustos tarihi . ama gelmedi adetim . 4 -6 ve 10 nunda idrar testi yaptım sonuç negatif ..bu kulubü takip ediyorum göğüs hassasiyeti hariç tüm belirtiler mevcut ama negatifim :KK43: 4- 5 gün sonra kan testi yaptırcam adetim gelmezse ..umarım bende hamileyimdir

nerdesiniz millleeeeett geldiğinizi haber edinnn unutmayalım burayıı :KK71:

selam nurun,

buralardayim ben :-)), diger arkadaslar nerde bilmiyorum :-))

nasilsin iyimisin nasil gidiyo hamislik?? selamlar

sevgili gokcecem ınsallah sonuclar ıstedıgın gıbı olur sabret hayırlı ise zaten olumlu pozıtıf cıkacaktır.Arkadasla rben doktorla ev arası mekık dokuyorum tiroidim yüksek cıkt ve kasıklarımda ınanılmaz agrı var progestan kullanıyorum .Yata yata buyuyuyorum aktıflik yasak suara bana :) sımdıden 4 kılo aldım kabus gıbııı :)) sızler ne durumdasınız

27.7.2007 tarihinde nişanlandık

06.07.08 de evlendik

27.7.2011 tarihinde bebeğimiz olacağı haberini aldık :nazar: :))
karı koca uçuyoruz sevinçten :KK52:
ALLAH isteyen herkese nasip etsin inşallah

sevgili gokcecem ınsallah sonuclar ıstedıgın gıbı olur sabret hayırlı ise zaten olumlu pozıtıf cıkacaktır.Arkadasla rben doktorla ev arası mekık dokuyorum tiroidim yüksek cıkt ve kasıklarımda ınanılmaz agrı var progestan kullanıyorum .Yata yata buyuyuyorum aktıflik yasak suara bana :) sımdıden 4 kılo aldım kabus gıbııı :)) sızler ne durumdasınız

merhaba papathya,

gecmis olsun canim, aman tiroidine dikkat et, progestan bende kullaniyorum, ayrica kan sulandiricida kullaniyorum... ayni bende sen gibi dinlenmek zorundayim.. kilo almismiyim hic bilmiyorum vallah, zaten bende aclik hissi kayboldu, yerine mide bulantilari ve karin agrilari geldi... yani durumum seninkinden pek farkli degil..

Insallah bu günleride atlacagiz..Allah hayirli bir hamilelik ve hayirli bir dogum nasip eder cümlemize.. selamlar

merhaba arkadaşlar hamişlerimizin hepsini tebrik ediyorum..yeni arkadaşlarda hoşgeldiniz..listeyi güncelledm..

merhabaaaaaa
kimler var buradaaaa:emir_bebek:

06.07.08 de evlendik

hayırlı olsun çok sevndm inş sağlıkla kucağına almak nasip olsun.

06.07.08 de evlendik

wawwwwwwwwww nası denk gelmiş tebrikler. aynı gün bebek haberi almışız

merhaba arkadaşlar bende kk ya sürekli giriyorum ama pek yazmıyorum..öncelikle hamile olan arkadaşlarımı tebrik ederim o heyecanı bizlerde yaşarız inşallah...11 aylık evliyim ve 3 aydır korunmuyorum.. haziran temmuz ayında çok istedik ama tutmadı bu ay inşallah tutar..

lugesmaa ben varıımmmmmmmmm canım kader arkadaşımmmmmmm :KK70:

canım kader arkadaşım bu topic bizim uğurumuz boş bırakmayalım:) :KK49::KK49:
tatlım bnm bebiş usg de 4 gün küçük göründü. aynıydı senle günümüz sen gittinmi doktora son durum ne?

Son düzenleme:
X