Tepki verdim diye kötü oldum.

hemmam

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2016
2.275
804
Kizlar ben baya obez denecek kadar sismandim.sinra bir hirslandım.
Baya kilo verdim spor diyet ile.
Resmen evrim geçirdim ve istediğim kilomdayim şuan .

Bir arkadaşım var
Kilo verdiğimden beri karşılaştığım her 3 seferde.
Senin bu kilon normal değil kesin derdin var dertten verdin.diyip duruyor hayır diyorum yok yok bu normal değil dertten verdin diyor.noldu hastamisin falan diyor.

Bende Sadece kilo verdim istediğim için bir daha bana böyle söyleme rahatsız oluyorum şimdi güzelce söylüyorum bir daha kine kendimi tutamasam daha büyük tepki veririm diye korkuyorum dedim diye

Kötü insan oldum
Vay efendim art niyetli değilmiş.beni düşünüyormus .Böyle düşündüğüm ve ona söylediğim için
Ben kötü tütü kaka ilan edildim yani sizce. Gerçekten ben mi abarttım 🙄

Bir arkadaşım var
Senin bu kilon normal değil kesin derdin var dertten verdin.diyip duruyor hayır diyorum yok yok bu normal değil dertten verdin diyor.noldu hastamisin falan diyor.

Bende Sadece kilo verdim istediğim için bir daha bana böyle söyleme rahatsız oluyorum şimdi güzelce söylüyorum bir daha kine kendimi tutamasam daha büyük tepki veririm diye korkuyorum dedim diye

Kötü insan oldum
Vay efendim art niyetli değilmiş.beni düşünüyormus .Böyle düşündüğüm ve ona söylediğim için
Abartmamışsınız; kibarca uyarmışsınız.

Art niyetli düşünmüşum o sadece beni düşünmus ne varmış yani
Obez denecek kadar şişmanlık derecesinden spor ve diyetle zayıflamayı başarmış olmanız çok güzel; tebrik ederim. Arkadaşınızla zayıfladıktan sonra 3 kez karşılaşmışsınız ; 3 seferde de aynı konuşmayı yapması rahatsız edici olmuş.

Endişe duyuyor olduğunu varsaysak bile bir söylenir iki söylenir. Her seferinde söylemesi tuhaf. Özel hayatınıza müdahaleyi geçtim size ithamda bulunuyor sanki. Açık açık dememiş ama anoreksik olduğunuzu düşünüyor gibi geldi bana.

Endişe duyuyor olduğunu varsaysak bile bir söylenir iki söylenir. Her seferinde söylemesi tuhaf. Özel hayatınıza müdahaleyi geçtim size ithamda bulunuyor sanki. Açık açık dememiş ama anoreksik olduğunuzu düşünüyor gibi geldi bana.
Aaa Evet onu da söylemişti bir keresinde siz soyluyunce hatırladım.birde doğru söyle kusturuyormusun kendini diyor 🤣🤣

Bazı insanlar hazımsızdır..

Kendileri eleştirir ama asla eleştirilmek istemez .

Güzel şeyler duymak isteyen ona göre davranır.

Gayette de yerinde tepkinizi vermişsiniz. Hiç dertlenmeyin bırakın o dertlensin.

Bu arada sizi tebrik ediyorum. Kaç kilo verdiniz?

Okurken ben sinir oldum Keşke daha sert dille uyarinizi yapsa idiniz kıskançlık kokusu aldim ben 🙄

Bir arkadaşım var

Kötü insan oldum
yo gayet olculu soylemissin , o kiz sana takmis ama niye? sen kiloluyken neler diyodu sana ? dalga geciyor muydu? destekliyo muydu

Bazı insanlar hazımsızdır..

Kendileri eleştirir ama asla eleştirilmek istemez .

Güzel şeyler duymak isteyen ona göre davranır.

Gayette de yerinde tepkinizi vermişsiniz. Hiç dertlenmeyin bırakın o dertlensin.

Bu arada sizi tebrik ediyorum. Kaç kilo verdiniz?
Teşekkür ederim.25 kg çok değil gibi duruyor ama boyum da kısa yani X2 diyebiliriz 🤭

X