TEPKİLERİNİZ?

kkarems

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Mart 2015
1.268
983
Biraz uzak dursam iyi olacak kararını aldıktan sonra karşı tarafın sanki siz değilde o uzak durmak istiyormuşçasına davranışına,
Ya da onunla bir yere gitmemek için geç veya erken çıkmanız da yine siz değil de o yapıyormuşçasına 'ya yanlış anlama ama ben...'ile cümlelerini dinlediğinizde,
Suçu asla kendinde değil evlat eş akran veya çevre de arayan mesela
X ile çok yakınken birden kötülemesi ve yine asla arası bozmamasına rağmen başkalarına bozdurma telaşesinde olan
'Aaa bende alacaktım veya 'alırız merak etme,nereden aldın vb sorular ile bunaltan

Hahhaa şimdi diyeceksiniz ki genelleme mi yaptın yaşadıklarını mı anlattın evet bizzat ne çok yakın ne çok uzak arada dengeli mesafeli desem bunun altında yatan başlıca düşüncelerim karşı tarafın özenme den başlayıp hırsa kadar gidebilir.

Asla kendileri olamamış yaşı ister 30 ister 40 veya 50 hiç farketmez insanların bu aşağıda kalma korkusu ve hırsları mahvediyor cidden dünyayaı,ilişkileri,aileleri..

Şöyleki ben takmıyorum yani birşey mi dedi vuruyorum lafımı geçiyorum bana ben veya kendi ailemden başka biri lazım değil .
İnsanların aman kalbini kırdım aman şöyle mi olduğu ile de uğraşacak vaktim yok.
Acaba çok mu uç takılıyorum diye açtım bu konumuda yani çok mu kırıcı yım ya da daha da mı kırıcı olayım kızlar sizlerinde görüşü nedir merak içinde bekliyorum 😜

Son düzenleme:
O kadar genel anlatmissin ki 2. Kez okumamda anladim.
Bu tarz insanlar kanser tipi ornegi kesinlikle uzak dur. En nefret ettigim tipler

Anladim zaten mesela ben aciktan soyliyim bi eltim oyle. Kv yerden yere vurur ayol.bi bakiyorum kadinin kucagina oturmadigi kaliyor nefreeeeet ediyorum boyle insanlardan
İstemediğimiz şey bitiyor ama dibimizde 🙄 sorun bende mi diye düşünüyorum bazen doğruları çat çat vuruyorum ama bana mısın demiyor hayal gücü de var bundan bir ay önce sen bana bunu x marka dedin ben onu almak için uğraşıyorum dedi dedim benim ki y marka ben sana öyle nirşey söylemedim de, x desem ne olacak z desem ne olacak. Daha neler neler dert anası gibiyim zaten alnımda güvenilirlik barkodu mevcut 🙃

X