Ter kokusu için doğal bir çözüm

Caddy

Guru
Pro Üye
28 Mart 2012
8.170
2.001
Yaz aylarında ter kokusu için doğal bir çözüm arıyorsanız, bu ikili tam size göre!
ter_kokusu_dogal_cozum.jpg

Ter kokusu için doğal bir çözüm

Önemli olan terlemeyi değil, ter kokusunu engellemek. Terleyeceksiniz ama ter kokmayaksınız. Peki bu mucize nasıl gerçekleşecek?

Okurken inanılmaz gelecek ama mutfakta kullandığınız 2 malzeme, limon ve elma sirkesiter kokusunu kesinlikle engelliyor.

Uygulama yöntemi ise çok basit: Birkaç damla limonu veya elma sirkesini koltukaltınıza sürün. Terleseniz de ortalama sekiz saat koku hissetmeyeceksiniz. Sirke kokusunun birkaç dakika içinde uçtuğunu unutmayın. Eğer koltukaltınızın kararmasından şikayetçiyseniz, limon damlaları koltukaltınızın renginin açılmasına da yardımcı olacaktır.

Önerimiz limonu veya elma sirkesini pamuğa damlatarak kullanmanız. Dilerseniz elma sirkesini biraz sulandırarak küçük bir sprey şişesine doldurup yanınızda da taşıyabilirsiniz.

kaynak: hthayat.com

Ter Kokusu Sorununa Etkili Çözüm!

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte terleme ve sonrasındaki ter kokusu kabusunuz olmaktan çıkıyor hanımlar! Bu ürünü deneyenler oldukça memnun kalmış durumda. Denemek isterseniz size de tavsiye ederiz!

Ürün hakkında detaylı bilgi için tıklayın!

Kesinlikle ingiliz karbonatı. Eczaneden 5 tlye alabilirsiniz. Dıştan çıktığınızda parmak ucunuzla sürün gün içinde de sürebilirsiniz. Hiç bir zararı olmayan çok etkili bir yöntem

1-2 çorba kaşığı Hindistan cevizi yağı içine aldığı kadar karbonatı iyice yedirerek karıştırın. Ben bunu bir kasede karıştırıp sonra eski bir krem kavanozuna dolduruyorum. Her sabah çamaşırımı giydikten sonra biraz sürüp bir kaç dakika sonra kıyafetimi giyiyorum. Tek sorun hafif pütürlü kalması ama inanın gram koku olmuyor. İkinci güne bile kurtarabiliyor hatta. Hiç bir zararı da yok.

Ben de su diye duymuştum. Bir de ter stresten kokuyormuş normalde kokusuzmuş diye okudum. Koku üreten hüçreler stresten artıyor terle de dışarı atılıyormuş.

Benim 4 yasindaki kizimin teri cok kokuyordu. Bir ay boyunca koltuk altini Colgate agiz suyuyla sildim. Ve koku sorunumuz kalmadi. Bilginize

X