Terazi Burcu 24 Eylül - 22 Ekim Terazi erkegi :)

muhtelif89

Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2013
67
0
34
Konu burclardan acilmisken. Terazi burcu bi adamla tanistim bankaci 29 yasinda birazcik alni acilmis ama yakismis ona cok hoslaniyorum hem cok neseli espirili hem cok olgun cok kibar. Cok saygili ya nasi anlatsam 3 aydir felan tanisiyoruz arkadasiz daha adi konmus bisey yok aramizda ama ben icten ice cok hoslaniyorum ona asik olmaktan korkuyorum gorundugu gibi biri cikmazsa diye? Terazi burcunu iyi taniyanlariniz varmi. Bu teraziye guvenmelimiyim :)

Konu burclardan acilmisken. Terazi burcu bi adamla tanistim bankaci 29 yasinda birazcik alni acilmis ama yakismis ona cok hoslaniyorum hem cok neseli espirili hem cok olgun cok kibar. Cok saygili ya nasi anlatsam 3 aydir felan tanisiyoruz arkadasiz daha adi konmus bisey yok aramizda ama ben icten ice cok hoslaniyorum ona asik olmaktan korkuyorum gorundugu gibi biri cikmazsa diye? Terazi burcunu iyi taniyanlariniz varmi. Bu teraziye guvenmelimiyim :)

Yaklaşık 2 yıldır bir terazi erkeğiyle sevgiliyim benimkide cidden hem çok kibar hemde çok olgun. Fakat aşırı kıskanç yeri geliyor bunaltıyo sıkıyo. Sevdiğinden tabiki de...
Cömerttir birde.Onun yanında daima huzurlu, neşeli, sakin, güler yüzlü olacaksınız. Siz ne kadar huzurluysanız o da öyle mutlu huzurludur yanınızda.
Sinirliyken asla ama asla üzerine gitmeyeceksin. Fazla hassastırlar kırıcı konuşmayacaksın.
Tecrübelerim bunlar:KK51:

Yaklaşık 2 yıldır bir terazi erkeğiyle sevgiliyim benimkide cidden hem çok kibar hemde çok olgun. Fakat aşırı kıskanç yeri geliyor bunaltıyo sıkıyo. Sevdiğinden tabiki de...
Cömerttir birde.Onun yanında daima huzurlu, neşeli, sakin, güler yüzlü olacaksınız. Siz ne kadar huzurluysanız o da öyle mutlu huzurludur yanınızda.
Sinirliyken asla ama asla üzerine gitmeyeceksin. Fazla hassastırlar kırıcı konuşmayacaksın.

tatli kiskancliklar herzaman güzeldir hatta iliskiyi canli tutmak icin bence gerekir bile.. ama abartip hastalik ve takinti boyutuna gelmedigi dürece...

aslinda benim en buyuk korkum sadakati :/ bankada bir suru mini etekli bombalar var nw biliyim kadin müsterileri var

tatli kiskancliklar herzaman güzeldir hatta iliskiyi canli tutmak icin bence gerekir bile.. ama abartip hastalik ve takinti boyutuna gelmedigi dürece...

aslinda benim en buyuk korkum sadakati :/ bankada bir suru mini etekli bombalar var nw biliyim kadin müsterileri var

ben benimkinin sadakatinden eminim de, bu burcun özelliğindenmi yoksa kendi özelliğimi bilemem tabi.

benim tanıdığım kadarıyla terazi burcu erkekleri biraz çapkın oluyor ne kadar severse sevsin fırsatını bulursa kesinlikle aldatır ama dürüsttür gelir benim sevgilim var der ona rağmen aldatır sonrasında utanmadan arkadas bile kalır

ben burçlara pek inanmam ama gerçekse burçlarla kişilik meselesi o zaman terazi candır:KK9: benim eşim gibi:KK31:

Terazi erkekleri süperdir. Terazi kızları da iyidir. Teraziler komple iyi. Ama genel olarak tembellik seziyorum bu burçta.
Tanıdığım tüm terazilerde var galiba biraz tembellik ve yaşadıkları her şeyi gözlerinde büyütme durumu. :KK70:

kesinlikle aldatır girdiği her ortamda yakışıklı olsun olmasın illaki dikkat çeker aşırı dost canlısıdır. çok çapkındır gözler fıldır fıldır döner çalışkan ve idealist olur ve dediğini yapar acı tecrübelerle sabittir:):KK43::KK43::KK43:

Burda yazan herseye katiliyorumm :) benim sevgilim de tipkisinin aynisi :) kurban olayim onaaaaa :)

Verzonden vanaf mijn iPad met behulp van Kadınlar Kulübü

X