Terazi Burcu 24 Eylül - 22 Ekim Terazi erkekleri hakkında??

Burçlara inanmam haklarında da hiçbir şey bilmem neredeyse. Bir ikizleri biliyorum onu da yerden yere vuruyorlar sürekli :KK70: Bu aralar neden burçlar bdv de topik oldu acaba :KK54:

İnsan hissediyor, bir bakışı, bir lafı anlatıyor bazen karşındakinin hislerini. Benim eşim terazi. arkadaşımın eşi de. Öncelikle ikisi de çok ve boş konuşuyor, iyi niyetli ler, elektronik severler
Bende hislerime güvenirim ama bu durumda herşeyi kendime mi çekiyorum diyorum. ama benim Terazi o kadar konuşmuyor ağır abi :-)

Burçlara göre hareket etmek yerine, ya da "nasıl davranmalıyım"ın hesabını yapmak yerine
niçin kendin olmuyorsun, doğal olmuyorsun....
kendini nasıl davranayım diye kasarsan yapaylaşırsın, yapaylaştıkça komik duruma düşersin
bırak burcu teraziyi falanı filanı, bu benim fikrim
bu arada nette zaten istediğin bilgiler var tatlım,

Burçlara göre hareket etmek yerine, ya da "nasıl davranmalıyım"ın hesabını yapmak yerine
niçin kendin olmuyorsun, doğal olmuyorsun....
kendini nasıl davranayım diye kasarsan yapaylaşırsın, yapaylaştıkça komik duruma düşersin
bırak burcu teraziyi falanı filanı, bu benim fikrim
bu arada nette zaten istediğin bilgiler var tatlım,
Yapmacık davranmıyorum ki zaten geriliyorum dedim ve ben gerilince orda yokmuşum gibi oluyorum hiç konuşmuyorum rahat olsam daha iyi konuşabilirim ama elimde değil keşke dediğin gibi yapabilsem Buda benim problemim ışte.
Nette de çok araştırdım yinede tecrübe sahibi insanların fikrini merak ettim buraya yazmaktaki amacım o.

Yani burçlara göre değerlendirme yapmak insanı sadece üzer. Bütün Terazi burcu erkeklerinin aynı stil davranmasını, aynı şeylerden hoşlanmasını beklemek saçma. Bunlar insanın hayat şartlarına, çevresine, kişilik özelliklerine bağlı olarak değişebilecek şeylerdir. Ki hadi diyelim ki buradaki herkes Terazi burcu erkeği özellikleri söyledi, siz buna göre davrandınız. Tavladınız da diyelim çocuğu. Ama gerçekte siz bu değilsiniz ki. İlerleyen zamanlarda kendi özellikleriniz açığa çıktığında ne yapacaksınız? Ömür boyu rol mü yapacaksınız?

Burçlara göre ilerlemektense kendi yöntemlerinizi uygulayın.

Terazi erkekleri ağır kadın sever. Dengesiz durumlardan hoşlanmaz. Kilo onlar için önemlidir. Ayarları ile oynanmaması gerekir, sinirlenebilirler. Adi terazi, kantar, ibreli terazi , otomatik terazi olmak üzere çeşitli alt gruplara ayrılırlar.

Dengesiz oluyolar . Bi dedikleri diğerini tutmuyor ve çapkın oluyorlar . Aşık oluncaya kadar tabi . Bı baglansnlar dusmuyolar yakandan falan filan ne kdr terazi tanidysam hepsi böyleydi

Yapmacık davranmıyorum ki zaten geriliyorum dedim ve ben gerilince orda yokmuşum gibi oluyorum hiç konuşmuyorum rahat olsam daha iyi konuşabilirim ama elimde değil keşke dediğin gibi yapabilsem Buda benim problemim ışte.
Nette de çok araştırdım yinede tecrübe sahibi insanların fikrini merak ettim buraya yazmaktaki amacım o.
tatlım yapmacık davranıyorsun demedim ki öyle bir kelime dahi kullanmadım :)
nasıl davranayım diye hesap yapma, yaparsan kurarsan kafanda yapaylaşır hallerin
kasma niçin kasılıyorsun
ne üstünlüğü var senden yada neyden çekiniyorsun, bırak dağınık kalsın
rahat olan kazanır bu hayatta

Burçlara inanmam haklarında da hiçbir şey bilmem neredeyse. Bir ikizleri biliyorum onu da yerden yere vuruyorlar sürekli :KK70: Bu aralar neden burçlar bdv de topik oldu acaba :KK54:
İkizler en eğlenceli burctur ya şahsen bizzat kendim:)) evet pek sevilmiyoruz burç olarak ama çok tatlyz yani:))))

Dengesiz oluyolar . Bi dedikleri diğerini tutmuyor ve çapkın oluyorlar . Aşık oluncaya kadar tabi . Bı baglansnlar dusmuyolar yakandan falan filan ne kdr terazi tanidysam hepsi böyleydi

Haahh bak mesela benim eski sevgilim Terazi burcuydu, bu özelliklerle gram alakası yoktu. :) Hani bu yüzden kişilik özelliklerine ve çevreye bağlı, burçları önemsemeyin diyorum.

Yani burçlara göre değerlendirme yapmak insanı sadece üzer. Bütün Terazi burcu erkeklerinin aynı stil davranmasını, aynı şeylerden hoşlanmasını beklemek saçma. Bunlar insanın hayat şartlarına, çevresine, kişilik özelliklerine bağlı olarak değişebilecek şeylerdir. Ki hadi diyelim ki buradaki herkes Terazi burcu erkeği özellikleri söyledi, siz buna göre davrandınız. Tavladınız da diyelim çocuğu. Ama gerçekte siz bu değilsiniz ki. İlerleyen zamanlarda kendi özellikleriniz açığa çıktığında ne yapacaksınız? Ömür boyu rol mü yapacaksınız?

Burçlara göre ilerlemektense kendi yöntemlerinizi uygulayın.
Ben burcumun bütün özelliklerini taşıyorum tanigim birçok insanda taşıyor. Onun hakkında bilgi sahibi olmak istedim belki de baktığım bi kaç şey onda var çünkü onun özelliklerini bilmek istedim. evet çok doğru söylüyorsunuz ben tam olarak ifade edemedim belki de Başka bi insanın kişiliğine bürünmek tabiki de istemem ama hepimiz sevdiğimiz insanın hoşuna gidicek şeyler yapmak isteriz benimde demek istediğim böyle bişeydi başkası gibi davranamam tabiki.

Ben burcumun bütün özelliklerini taşıyorum tanigim birçok insanda taşıyor. Onun hakkında bilgi sahibi olmak istedim belki de baktığım bi kaç şey onda var çünkü onun özelliklerini bilmek istedim. evet çok doğru söylüyorsunuz ben tam olarak ifade edemedim belki de Başka bi insanın kişiliğine bürünmek tabiki de istemem ama hepimiz sevdiğimiz insanın hoşuna gidicek şeyler yapmak isteriz benimde demek istediğim böyle bişeydi başkası gibi davranamam tabiki.

Benim eski sevgilim Terazi burcu, hiç Terazi özellikleri taşımaz mesela. Yükselen burcu Balık, Balık özelliklerini daha çok taşıyordu. :) Burada bir hanımın eşinin asıl burcu da yükselen burcu da aynıydı, o burcun özelliklerini hiç taşımadığını söylemişti mesela. Yani siz taşıyor olabilirsiniz, zaten burçlar hep belli başlı genel özelliklerden bahseder, duygusallık, kıskançlık vesaire. Ya ona uymuyorsa? Siz içgörünüze göre davranın, inanın o şekilde daha rahat edeceksiniz.

İkizler en eğlenceli burctur ya şahsen bizzat kendim:)) evet pek sevilmiyoruz burç olarak ama çok tatlyz yani:))))

Eşim ve kızım ikizler burcu:)
Çok tatlı komik ve asiri iyi niyetli oluyorlar:) kavga bile edilmiyor ağız tadiyla:)
Ama 5 dk önce gülerken 5 dk sonra nasıl hüsrana burunuyorsunuz hala anlayamadim:)

Ben Terazi burcuyum erkekleri nasıl bilmiyorum. Ama kendimden örnek verirsem yanasirsa Eğer çok üzerine düşmeyin. En azından ılk başlarda

tatlım yapmacık davranıyorsun demedim ki öyle bir kelime dahi kullanmadım :)
nasıl davranayım diye hesap yapma, yaparsan kurarsan kafanda yapaylaşır hallerin
kasma niçin kasılıyorsun
ne üstünlüğü var senden yada neyden çekiniyorsun, bırak dağınık kalsın
rahat olan kazanır bu hayatta
Hiç bi üstünlüğü yok hatta ben onun şefiyim inanirmisin :) benim genel bi sorunum bu kasılıp gerilme Bazen oluyor bu durumlarda daha fazla oluyor çok Sorun yaşıyorum bu yüzden donuk bi insanım hiç sevmesem de bu özelliğimi belki de ondaki özellikler bende yok diye öyleyim o çok rahat davranıyor ve genel olarak serttir. ben yanlış anlamışım kusura bakma :)

X