Terazi Burcu 24 Eylül - 22 Ekim Terazi Kadını

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.885
29.988
60
Çok güzel, beyaz tenli, kibar ve narin sesli, ipekli dantelli giysiler içinde mis gibi kokan hoş bir yaratıktır terazi kadını. Buna rağmen erkek gibidir. Erkek gibi düşünür ve ince zekasını gülüşlerinin ardına gizlemeden tartışır. Teraziyle tartışmaktan kaçarsanız o oturup kendi kendine tartışacaktır. Genellikle haklıdır, açık bir mantıkla sizi ikna eder. Doğru ve dengeli kararlar vermeye çalışır. Onlar güzel şeyler satın alabilmek için çalışmak ve para kazanmak isterler. Onlar yalnız yaşamayı sevmez, arkadaşlara ihtiyacı vardır. Ve hayatında gerçekten seveceği bir erkek olmasını ister. Tipik terazi zeki bir kadındır ve eşinin problemlerini çözmede gönüllüdür. Sevecen ve duygusaldır. Konuşmayı sever aynı zamanda iyi bir dinleyicidir de.

Teraziyle tartışmaktan kaçarsanız o oturup kendi kendine tartışacaktır

Bu çok doğru...Güzelim ince zekalıyım sevecenim duygusalım daha ne olsun:KK70::KK70:

:eyes: ben!! ben!! ben!! Terazi BENİM....

TARTARIM:smilewinkgrin:

YAAA BENİ NİYE UNUTUYOSUNUZ. BENDE TİPİK BİR TERAZİ KADINIYIM.
BEN TERAZİYİM HEMDE DOĞUŞTAN:laugh: :laugh: :smilewinkgrin:

runya cım tesadüfe bak aynı gün doğmuşuz:smile: 7 EKİM :))))

Bende Varim 23 Ekim Kil Payi Teraziyim 24 Ekim Akrep Çünkü Ama Ben Teraziyimm

9 ekimm diyorumm başka da bişii demiyorummm yaşasınn teraziyimmmm..:içelim:

bende 14 ekim diyorum tam benlik
116289982264281.gif

bende teraziyim 19 ekim,fındıkkurdu bende esmerim nolcek şimdi,herkesin yeni yaşı kutlu olsun,sağlık mutluluk ve başarıyla gönlünüzce yeni yaşlar.

bende teraziyim 22 ekim :) kendimi seviyorum dişiliğimi zekamı allahım annem iyiki doğurmuş beni :)

ben 24 ylülle bir teraziyim.ve swviyorum mantıkcıl yönünü sevmediğim kararsızlık alışverişte yanii.ve cıdden beyaz tenliyim:)

bende 6 ekim yani teraziyim burcumun bütün özelliklerini tasiyorum

X