Terk edildim..

Yaaaa ani biten şeyler insanın aklında yer ediyor.
Ayrılırken de hele ki karşı taraf, size öfkeli bizden nefret eder şekilde bitirince (o vidacnunu rahatlatmak için öyle bitirir) bu kez biz de "öyle biri değilim, aklında böyle kalmamalıyım" diye mesajlar atıp kendimizi açıklamaya çalışıyoruz.
Engellemesi bir bakıma iyi olmuş yani.
Çok geçmiş olsun, başka sıkıntılar mevcuttur. Hiç kimse yoksa bile adamın psikolojisinde sıkıntı vardır.
Ama erkeklerin ayrılıkları hep böyle, ayrılmak ister, bir neden bulur ve vicdanlaro sızlamasın diye ilişkinin günah keçisi olarak bizi ilan ederler. Adam akıllı, korkmadan ayrılabilene henüz kendi adıma denk gelmedim diyeyim siz anlayın
evet aynen öyle dediginiz gibi zaten psikolojik olarak zor şeyler yaşamıstı ilac tedavisine baslamıstı 1 ay kadar önce. ayrılırken bana da dedi vicdanımla oynama benim falan diye.. umarım rahattır o vicdanı şimdi

Ayrılmanin bile bi adabı vardır.Bu adam cok üslupsuz ve cok bencil.Sizi devamli suclamasi da ayrica cok sinirime dokundu.Kendinizi hep suçlayin,hatalı zannedin diye .Sizin hataniz da fazlasıyla gecinmeye ve alttan almaya calismaniz .Gördügünüz gibi adam olmayana işleyen bi yöntem degil.
evet iliskinin bu hale gelmesinin benim sebep oldugumu söyledi cok defa. kendisi zaten hicbir zaman sucu kabul edip alttan alan biri olmadı hep bendim bu iliskide suclu olan taraf

Ne iş yapıyordu? Babasından para isteyemedi, para kaynagida kesildi yazmissin
öğrenci benim gibi. geri ödemeli burs alıyordu bir de tanıstıgımız zamanlarda futbol oynuyordu ordan maç basına para alıyordu ama sonra oynamak istemedigi icin bıraktı futbolu

Kendinizi sömürtmüşsünüz, erkeğe para vermek de bir acayibime gidiyor. Öğrenci de olsa çalışabilir, öğrenciye yetecek harçlığı çıkarabilir. Burada benzer çok konu var, sevgililerinin, eşlerinin borçlarını ödeyen kadınlar pek makbul bir hayat yaşamıyorlar. Ayrılmanız iyi olmuş.

Kendinizi sömürtmüşsünüz, erkeğe para vermek de bir acayibime gidiyor. Öğrenci de olsa çalışabilir, öğrenciye yetecek harçlığı çıkarabilir. Burada benzer çok konu var, sevgililerinin, eşlerinin borçlarını ödeyen kadınlar pek makbul bir hayat yaşamıyorlar. Ayrılmanız iyi olmuş.
teşekkür ederim malesef evet ayrılınca anlıyor insan hata yaptıgını

Bakın kadınların doğasına var ilgi deliliği ,ne bileyim ben sevdiğim kişi tarafından ilgiye sevgiye boğulmadığım bir ilişki istemem. Eşimle 7 senelik evliyiz azcık ilgisiz kalayım boşanırım net söylüyorum. Çocuk sevgiyle ,erkek övgüyle ,Kadın ilgiyle büyür. Kalkın aynaya bakın ,ben buna mı laik görüyorum kendimi diye sorun! Kendinize yatırım yapın her anlamda ve ışıldayın. Ben bu süreçte size hobi kurslarına vs başlamanızı öneririm , bir şeyle uğraşmak sosyalleşmek yeni insanlar ortamlar görmek iyi gelir ,gezin tozun arkadaşlarınızla ,üzerini örtmeyin çektiğiniz acının,yaşayın ama ne kadar sosyalleşirsenşz o kadar kolay geçer .
teşekkür ederim yorumunuz icin.. su an gercekten kalbim acıyor yani cok yeni hala idrak edemedim olanları ama biliyorum bu süreç geçecek her şey unutulucak

malesef evet farkındayım ama sevdiğim icin para konusu sorun olmamıstı benim icin zaten zor durumdaydı ama su an nerde tabi her yerden engelliyim :KK70:

teşekkür ederim. malesef iliski icindeyken göremedim yaptıgım hataları da sonradan anladım zaten. hayırlısı ne diyelim

savasmak demeyelim de iki gün once askim diyen birinin tak diye seni istemiyorum seni sevmiyorum demesini yediremedim galiba

Bu tipik yedekte tutup as oyuncusu gelince yedeği tamamen pasifize etmek. Net. Hiç romantizme , sorunu vardı anası hastaydı babası hastaydı şu bu inanmamak lazım, herkesin aşka ayırcak vakti her zamaan vardır. Net söylüyorum.

Bu tipik yedekte tutup as oyuncusu gelince yedeği tamamen pasifize etmek. Net. Hiç romantizme , sorunu vardı anası hastaydı babası hastaydı şu bu inanmamak lazım, herkesin aşka ayırcak vakti her zamaan vardır. Net söylüyorum.
Aynen öyle katılıyorum. yakında cıkar kokusu ya bakalım ses seda yok daha

X