Termos Önerisi

Hangi markayı tercih etmeli?

• Ankete Katılan
    161
1.5 yasinda mama icen bebe anasi olarak oyumu stanley klasik 1 tl den yana kullanıyorum. 48 saat sonra dahi mamasini yaptim ve kendim de cay ictim. Ama siz ne ariyorsunuz bir termosta o muhim ?

Uzun sure sicak mi tutsun ?
Şekli afilli mi olsun ?
Fazla yer kaplamasin ?
Materyali saglikli olsun ?

Cevap hepsi ise. Öyle bir termos hrlsi bir arada henuz yok. 😆😆

1.5 yasinda mama icen bebe anasi olarak oyumu stanley klasik 1 tl den yana kullanıyorum. 48 saat sonra dahi mamasini yaptim ve kendim de cay ictim. Ama siz ne ariyorsunuz bir termosta o muhim ?

Şekli afilli mi olsun ?
Fazla yer kaplamasin ?

Ilk istegim saglikli olmasi. Bebisimle disari ciktigimizda hem ona hem kendime kullanayim. Uzun sure sicak tutmasi da onemli.
Simdiye kadar hic termos kullanmadim. Evde 2 tane var. Omurluk birsey istiyorum aslinda

Şekli afilli mi olsun ?
Fazla yer kaplamasin ?

valla bendeki uzun süre sıcak tutuyor, şekli afilli, fazla yer kaplamıyor, hafif, çelik 🥰🥰🥰🧿

Ilk istegim saglikli olmasi. Bebisimle disari ciktigimizda hem ona hem kendime kullanayim. Uzun sure sicak tutmasi da onemli.
Simdiye kadar hic termos kullanmadim. Evde 2 tane var. Omurluk birsey istiyorum aslinda
Stanley klasik 1 lt al bana dua et. 😁 her stanleyi tecrube ettim de onun gibisi yok ❤️

Arkadaşlar pazar günü doğum günüm aranizda para toplayıp starbucks ın şu termosunu bağa alırmısınız :KK53:

Eklentiler

• images.jpeg-2.jpg
    images.jpeg-2.jpg
    17,7 KB · Görüntüleme: 75
Stanley aldım ben 470 ml lik olanlardan. Önce mağazadan alayım dedim ama mağazada fiyatları daha yüksekti neden daha yüksek dedim çünkü kutupayısı garantisi var ömür boyu dedi görevli sonra biraz araştırdım internetten uygun fiyata kutupayısı garantilisini buldum. Sabahları kahvemi demleyip termosuma koyup çıkıyorum. Sıcacık oluyor böyle. Makineye atılabiliyormuş. Mesela kardeşime starbucks un termosunu hediye almıştım orda bana sakın makineye atmayın çöp olur demişlerdi.

Yani ne için kullanacağınız önemli.
Ben ogluma çorba hazırladıgimda yanıma almak için e bebekten basit bir termos almıştım gayet 5-6 saat sıcak tutuyordu. Benim için yeterli bir süreydi. Ağzı genişti ondan icirebiliyordum bir yere boşaltmadan.
Sonra oğluma mama suyu için migrostan vaeske aldım 2 sene mama hazırlamakta kullandım her gün su ısıtinca koydum içine evde olsam bile tekrar su ısıtmamak icin. Gece mama icerken akşam koyuyordum suyu,sabaha kadar ideal sıcaklıkta kalıyordu,sabah mamasını bile hazırlayabiliyordum. Şu an bazen kahve hazırlayıp alıyorum yanıma yine 5-6 saat ideal sıcaklıkta taşıyabiliyorum.
Daha iyileri var muhakkak ama kalkıpta kampa,ne bileyim günlerce sürecek bir esaret bölgesine gitmeyecekseniz sıradan bir termosta işinizi görür bence.

Stanley harici bir önerim olacak. 😀
Sıradan işimi gören bir marka olsun kalabalık pikniğe gideceğimiz zaman kullanırım diye öylesine almıştım, inanılmaz işimi gördü.(2 lt.)
Eski tip ama güzel,uzun süre suyu sıcak tutuyor,fiyatı baya uygun.
Neva diye bir marka.
Ve sadece bir sitede var şuan. 😜

Kızlar kayınvalideme hediye termos alacaktım. Sonra dedim ki neden evimdekini ona verip, kendime daha iyi bir marka almayayım. Kayınvalidemin istediği tarz bende var. Ben onu kullanmadım hiç. Ben de daha kaliteli bir şey istiyordum. Hangisini önerirsiniz?
Ne icin, hangi boyutta alacaksiniz? Cok mu sicak tutsun istiyorsunuz? Mesela biz thermos kullaniyoruz, sikintimiz cok sicak tutuyor olmasi, sogumadigi icin rahatca icemiyiyoruz, bardak gerekiyor bir de ekstradan.

X