Günlük Kombinler Tesettur

Kombin yarat, stilini oluştur, trendleri belirle, trendleri keşfet, stilini tasarla, tarzını paylaş, setlerini yarat, markaları takip et, kreasyonları keşfet, kombinlerini paylaş, moda grubunu oluştur, moda önerileri al, moda önerileri paylaş...
Lamelif var instgram da en uygun sayfa o baya bişeyler indirime girmiş 35 40 45 liraya tunik ler falan var internet sayfasıda var

Geçen o sayfaya ben de denk geldim. Daha önce alışveriş yaptınız mı? Fiyatlar o kadar uygundu ki açıkçası kalitesinden şüphe ettim.

Lamelif var instgram da en uygun sayfa o baya bişeyler indirime girmiş 35 40 45 liraya tunik ler falan var internet sayfasıda var
Geçen o sayfaya ben de denk geldim. Daha önce alışveriş yaptınız mı? Fiyatlar o kadar uygundu ki açıkçası kalitesinden şüphe ettim.

Kuzenim 3 tane elbise aldı ben almadım ama üçüde resimdeki gibiydi siz alıcaksanız 1 tane denemeli uygun birşey alırsınız. Bakarsınız kalitesine ama kuzenime gelenler resimdeki ile aynıydı.

Uygunnfiyatli tesettur magazasi bilen varmi

Uygunnfiyatli tesettur magazasi bilen varmi
Bir çok mağaza var canım ünlü firmalarda bazen kampanya oluyor onları takip et derim birde geçen gün internetten sipariş verdiğim sayfa var Tesettür Giyim Modelleri | ben tunik ve eşofman takımı aldım gayet uygun ve kaliteli

Son düzenleyen: Moderatör:
X