tesettüre yakın mayo

Alys

Nirvana
Pro Üye
6 Aralık 2010
34.290
90.412
:)))

ben tesettürlü değilim ama genel olarak kapalı giyinirim.
Plajda da pek bikini mayo giymeyi sevmeyenlerdenim.

önceden mayo giyerdim ama şu an onla da rahat edemiyorum.

Geçen yıl, yarım tesettürlü mayolardan aldım, daha rahat ettim ama onların da taytları çok uzun;
bakın bendeki şu;

z-yarim-kapali-mayo--acik-lacivert--adasea-81414-2.jpg

şimdi bu sene hamileyim gerçi de, plaj tatili iptal gibi.
ama konu açıp fikirleri toplayayım dedim seneye için.

bu yarım kapalı mayoyla rahat ettim ama dediğim gibi bende yarım kapalı yarım açık olduğum için yine sorun oldu :)
taytı çok uzun, ben daha kısa etekler giydiğim için hem yanma hem de uzunluktan dolayı terleme yaptı.
üstü gayet rahattı ama denizde altı baya kalkıp rahatsız edebiliyor.

ben şunu düşündüm; arkası kapalı yüzücü mayosu altına da mayo firmalarının deniz şortlarından alayım.
gerçi tam istediğim boy deniz şortu bulabilir miyim bilmiyorum da :) şöyle mini gibi olmasın da diz üstünden biraz daha kısa olsun.

başka yöntemleri deneyen arkadaşlar neler yapıyorlar yazabilirler mi?

karlarprensi karlarprensi
tam net hatırlamıyorum ama sanırım 130 civarıydı, netten almak istememiştim, deneyerek bir mağazadan aldım.
belki netten daha ucuza bulunabiliyordur.

boyum kısa :) üstü popoyu tamamen kapatıyor bende.

bende buna benzer var. dalida dan aldım. sırtı açık ama.. ben rahat ettim :işsiz:

Ay yildiz firmasi vardi bu aralar gormuyorum kapanmis olabilir. Ben ordan sort aliyodum mayonun ustune giyiyodum. Olur yani. Bu modelden daha cok rahat edersin. Hem onlarin bacak bolumu daha bol oluyo erkeklerin sortlari gibi yani.

aynı tarz şeyler arıyoruz.ben de yaşımdan dolayı.(teşsettürlü değilim)çok açık mayoları giyemiyorum.kilolu da değilim ama kendime yakıştıramıyorum niyeyse.geçen sene etekli mayo almıştım.bu sene yüzücü mayosu almayı düşünüyorum.üzerine deniz şortu olabilir.ama su tutmayan şortlardan bulmak lazım.plajda giyilenler,suda üzerinize yapışıyor.
ben decatlonda yüzücü mayosu buldum.bir bakın isterseniz ama deniz şortunu hala araştırıyorum.

Taytlar var öyle diz üstü diz altı tek satiliyo ama bulabilirmisin bilmem bu mayo satılan normal bir yerde varsa vardır büyük marka yapmış mağazalarda yok cunku

aynı tarz şeyler arıyoruz.ben de yaşımdan dolayı.(teşsettürlü değilim)çok açık mayoları giyemiyorum.kilolu da değilim ama kendime yakıştıramıyorum niyeyse.geçen sene etekli mayo almıştım.bu sene yüzücü mayosu almayı düşünüyorum.üzerine deniz şortu olabilir.ama su tutmayan şortlardan bulmak lazım.plajda giyilenler,suda üzerinize yapışıyor.
ben decatlonda yüzücü mayosu buldum.bir bakın isterseniz ama deniz şortunu hala araştırıyorum.

canım taytlı yüzücü mayosu giymek zor oluyor gibi geliyor, ama hiç de denemedim, denemek lazım.
sen bu sene alırsan beni de bilgilendir rahat edersen lütfen :)

taytı uzun gelmiyor mu?
boydan kestirsem mi dedim, üstü de uzun olunca komik olur mu diye tereddüt ettim.
altı üstü takım yapmazsın sende. norma deniz şortu alırsın.
ben havuza giderken giydim. çok garipsememedim taytımı.
kestirebilirsin. taytlar yapışıyor ama. deniz şortu daha ferah olur

canım taytlı yüzücü mayosu giymek zor oluyor gibi geliyor, ama hiç de denemedim, denemek lazım.
sen bu sene alırsan beni de bilgilendir rahat edersen lütfen :)

tayt sevmiyorum ben.mayonun altına.normal mayo,üstüne sporcuların şortu gibi şort arıyorum ama dediğiniz gibi çok ne çok kısa,ne çok uzun olacak.dizden biraz yukarıda.bonprix ,internetten incele orada da deniz şortları var ama boyları biraz kısa gibi.

ay bu çok güzelmiş :) ama etekler daha kısa olunca sorun olur tabi. uygun bir renk tayt alsana.
ben kapalıyım. eskilerde şortlu mayo giyerdim ama buna oranla çok açık kalıyordu. adını da unuttum :KK70: şimdi haşemayla rahatım ama.

X