Tesettürlü arkadaşların paylaşım ve sohbet topiği

gördüümmm görmez miyimm bence cok sıksınnnn cookk kapalı ama modern olmak böyle iştee tarzın cok hoş bi gün bende kapanırsam bende senn gibi olurum

oy oy kuşum benim teşekkür ederim rabbim sana da nasip eder inşallah hayırlısıyla açıkken olduğumdan daha rahatım inan soğuk sıcak o kadar etkilemiyo artık çok şükür

gerçekten olmuş teşekkür ederim güzel yorumlarınız için:)ama yanımdakilerin yüzlerini kapamak istiyorum onuda nasıl yapıcağımı söylermisiniz?

oy oy kuşum benim teşekkür ederim rabbim sana da nasip eder inşallah hayırlısıyla açıkken olduğumdan daha rahatım inan soğuk sıcak o kadar etkilemiyo artık çok şükür

Bana da en çok sorulan sorulardan biri bununla ilgili oluyor canım. yazın özellikle 'örtünün içinde bunalmıyor musun, terlemiyor musun' vs gibi sorular yöneltiyorlar; tüm samimiyetimle söyleyebilirim ki yüce Rabbim kolaylığını veriyor gerçekten ve inanın açık olduğum zamanlara nazaran yazın sıcak havalarda terlemiyorum

gerçekten olmuş teşekkür ederim güzel yorumlarınız için:)ama yanımdakilerin yüzlerini kapamak istiyorum onuda nasıl yapıcağımı söylermisiniz?

painti aç pc den resmi oraya sürükle bırak sonra da püskürtmeyle yüzleri boya kaydet ve paylaaaaaş işte bu kadar yada resmi kes sadece senin olduğun yeri koy hangisini istersen artık

haklısın canım..bende öyle düşünüyorum...hatta alışkanlık hissetmiyorum bile...............

bende kapalı oldugumda böyle bişey oluyorumm kızlarr bana kızmayın ama ben günlük hayatta kapalı olupta abartı makyaj yapanları sevmiyorum

kesinlikle katılıyorum canım ya açıkken güneş direkt cildi yakıyo ama kapalıyken pardesüye vuruyo ve yakmıyo kışında başın boynun kapanınca soğukvurmuyo ve boğazın dolmuyo daha az grip olyosun rabbimin hikmeti işte

Eki Görüntüle 209004

bende kapalı oldugumda böyle bişey oluyorumm kızlarr bana kızmayın ama ben günlük hayatta kapalı olupta abartı makyaj yapanları sevmiyorum

anammmmmmm kız bu sen misinnnnnnnnnn inanmıyoruuuuuum ne kadar değişmişsin yaa dur bi daha bakacam
maşallah ne kadar yakışmış yaa inşallah bi gün sende kapanırsın bayıldım tesettür her kadına yıkışır resmi güzel gösteren çerçeve olduğu gibi kadını gösteren de tesettürü işte
ama ecem sen bennim evdeki halimi görsen bu sen misin dersin makyajımı da yaparım elbisemi de giyerim

Eki Görüntüle 209004

kapalı olduğumda derken ne demek istedin tatlım, normalde kapalı değil misin? :44: fotoğrafta gerçekten çok hoş görünüyorsun Bu arada; söylediğinde kızılacak bir şey yok canım. Aksine güzel birşey yazdığın, öyle de olması gerekiyor. Tesettürlü bayanların abartıdan kaçınması gerek normalde. Ben de bazen düğünlerde vs makyaj yapıyorum da inş. nefsimizi yenip daha layığı ile tesettürümüzü taşırız. Rabbim yardımcımız olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…