Tesettürlü arkadaşların paylaşım ve sohbet topiği

selam kızlar. paylaşıma devam... $s.jpg sedosbilalin söz gününde giydiğimiz kıyafetler.

senin düğünde giyeceğim kıyafeti de paylaşacaktım aslında ama makina evde değil. ayakkabım eşarbım kıyafetim filan. sadece çantam yok ağlamış gibi yaparım bende ühüüüüü...:KK25:

kızlar şu bloga bi bakın isterseniz fikşr olur belki :/

gerçi ben böyle giyinmiyorum ki pek hazda etmiyorum ama tercih meselesi...

Tercihleri için birşey diyemeyeceğim ama stili hoş. Abiye kombinlerini çok beğendim özellikle yeşil abiye çok hoşuma gitti ama türbanı ben de o şekilde bağlamayı tercih etmem :KK31: Sözlendiğim gün daha yeni kapalı olduğumdan dolayı o tarz bir türban yaptırmıştım hiç de rahat değildim :KK19:

selam kızlar. paylaşıma devam...Eki Görüntüle 213264 sedosbilalin söz gününde giydiğimiz kıyafetler.

wuuu süpersiniz hanımlar :KK9::KK9::KK9: takılar da dikkatimden kaçmadı hani :KK60::KK60::KK60:

senin düğünde giyeceğim kıyafeti de paylaşacaktım aslında ama makina evde değil. ayakkabım eşarbım kıyafetim filan. sadece çantam yok ağlamış gibi yaparım bende ühüüüüü...:KK25:

halledersin onuda o kolay çoğu gitmiş azı kalmış :KK34::KK1:
(bu arada eşyalar gelmiş kurulmuş bilgine:KK1:)

sedoş eşyaların gelmiş kurulmuş. bilal de evi temizlemiş
beni çağırdı şimdi yemekleri alıp gidecem beriş uyanınca. Anlayacağın kızlar gün
ü yapacaz bugün. :KK52::KK51:

Tercihleri için birşey diyemeyeceğim ama stili hoş. Abiye kombinlerini çok beğendim özellikle yeşil abiye çok hoşuma gitti ama türbanı ben de o şekilde bağlamayı tercih etmem :KK31: Sözlendiğim gün daha yeni kapalı olduğumdan dolayı o tarz bir türban yaptırmıştım hiç de rahat değildim :KK19:

wuuu süpersiniz hanımlar :KK9::KK9::KK9: takılar da dikkatimden kaçmadı hani :KK60::KK60::KK60:

güzel duruyo ewt sağol canım :KK34:

teşekkürler ceyda. senin fotoları da gördüm gayet şıksın canım.

bende abimin kinasinda ve dügününde giydigim kiyafetleri paylasayim bari,baska yeni cekilmis remim yok bunlarda 1 senelik :)

kina

dügün

Son düzenleyen: Moderatör:
bende abimin kinasinda ve dügününde giydigim kiyafetleri paylasayim bari,baska yeni cekilmis remim yok bunlarda 1 senelik :)

kina

dügün

Özellikle düğünde giydiğin elbise çok hoş canım sana da çok yakışmış maaşallah :KK16: Aynı modelin altın sarısı-siyah renklerinde olanı da Fatih'te bir mağazada görmüştüm

Son düzenleyen: Moderatör:
Özellikle düğünde giydiğin elbise çok hoş canım sana da çok yakışmış maaşallah :KK16: Aynı modelin altın sarısı-siyah renklerinde olanı da Fatih'te bir mağazada görmüştüm

tesekür ederim canim,ben almanyadan dügün icin cocuklarimi birakip 4 günlügüne gitmistim ve alisverisimi 1 günde yaptim,cok sükür buldum bunlari,bu elbisenin krem rengi üzerine altin sarisi vardi onuda cok begenmistim ama basenlerimden dolayi bunu aldim,iykide bunu almisim cünkü gelinde krem rengi giymisti :)

X