Tesettürlü arkadaşların paylaşım ve sohbet topiği

benım adım güneş gül :KK70: istanbuldan katılıyorum 23 yasındayım 5 senelık evlıyım kocısıne asık kızcesıne duskun bır anne ve esım :KK70: kızım 4 yasında :KK70: allah kısmet ederse bu sene guzelık uzmanlıgı kursuna baslamak ıstıyorum sertıfıkamı alıp hatunları guzelestırmek ıcın :KK70:

Seni Allah iyi etsin emii bitli karar ver kızım yaa ne olacan iki gün önce pastacı olacaktın noldu vazmı caydın :KK60: şimdide güzellik uzmanı olacakmış sen kendin süslenirken müşterilere bakmazsın bile :KK24:

yanlış yazmışım yaa :KK60: benim ki bunun pembesi diyecektim :KK70:

he tamam :KK60::KK60::KK60:

wooww super yaki$mi$

sağol tatlım :KK34:

Çok fena alışveriş yapasım var ya:KK52::KK52::KK52:
Hadi gelin beraber çıkalım:KK9:

beni de al semoş beni dee :KK52::KK52::KK52:
ilahiyat canım, bu sene bitti şimdide yüksek yapıcam innnnşşşAllaahhh...
maaşallah canım :KK71:
İlahiyat okumadığım için çok pişmanım keşke ilahiyat okusaydım:KK31:İnşallah kazanırsın :KK71::KK71:
Kızlar biz birbirimiz tanımıyoruz ya tanıtsak :KK17:
Benim adım Sema Bursalıyım 1 sene olacak evleneli bebeğim yok çalışmıyorum :KK1:

Ben ceyda, istanbul'da ikamet ediyorum. 24 yaşındayım 3 yıllık evliyim, henüz bebiş yok :KK1:
ø„¸¨°º¤ø„¸ø„¸¨°º¤ø„¸¸„ø¤º°¨¸„ø. ¤º°¨¸„ø¤º° ¨

¨°º¤ø„¸Büütün kizlar tooplaandiiiik„ø¤º°¨
¸„ø¤º°¨¸„ø¤º°¨süüüper¨°º¤ø„¨°º ¤ø„YouTube - ‪Nil Karaibrahimgil - Bütün Kızlar Toplandık‬‏

:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

bende azım varda kurslar cok pahalı 5 mılyar ıstıler:KK70:

canım bende pasta şeker hamuru işlerine meraklıyım yaa evde yaptıklarımı eklerim biara..

bigünlük şeker hamuru dersine 250 lira dediler :KK70: bende şimdilik acemi olarak devam ediim dedim $toplu.jpg $vvv.jpg

X