Teşhis subamniyotik hematom

Serendipity-

Lâ Tahzen İnnAllâhe Meanâ
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2021
1.505
2.121
Merhabalar cuma günü yaşadığım kanama ile önce devlet hastanesine oradan sevk ile ilde bulunan üniversite araştırma hastanesine gittim. 4 gün yatış yapıldı sadece serum verildi bir de normal kullandığım progestan hapına devam denildi. Riskli gebelik bölümü doktoru da muayene etti. Ve kağıtta subamniyotik hematom teşhisi yazıyor. Bir de sanırım rahmin arkasında 14.haftada kendiliğinden yapışması gereken bir kısım yapışmamış kavis gibi bir çıkıntı ayrılma oluşmuş. Bu ayrılma büyürse düşük olur dendi doçentler de muayene etti. Peki dedim çaresi? Maalesef yok dinleneceksin ve bu ilaçlara devam denildi. En çokta erken doğum riski ve suyun gelebilir denildiği için çok korkuyorum. Evde şuan yatmaya devam ediyorum. Kanım 8 e düştü artık yoruldum. Moral çok önemli biliyorum ama sürekli ağlayasım geliyor çaresizim resmen. Allahtan ümit kesilmez diyorum korkuyorum i. Benim gibi olup doğuran var mı?

Ben böyle bir durum yaşamadım ama korkma demeye geldim. Allah yardımcın olsun, inşallah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

Bol bol yat ve dinlen, olumlu düşün. Kötü şeyler okuyarak kendine işkence etme🙏🏼

Çok teşekkür ederim 🤲🤲🤲
Ben böyle bir durum yaşamadım ama korkma demeye geldim. Allah yardımcın olsun, inşallah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

Bol bol yat ve dinlen, olumlu düşün. Kötü şeyler okuyarak kendine işkence etme🙏🏼

MaşaAllah SubhanaAllah 🥰 Rabbim hayırlısıyla bize de nasip etsin. Bende 7 haftalık gebeyim kese etrafında kanama var dinleniyorum ama korkuyorum işte İnşaAllah geçer 😔
İnşallah 🤲 🤲 dinlenmeye devam et ve mutlaka perinatologa git.

X