Test mi yapsam ?

Asenaasena96

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2020
1.799
786
Kızlar bende pkos var klomen kullanıyorum, ve bu ay kontrole gittiğimde yumurtalar gelişmemişti acaba diyorum geç yumurtlama olmuş olabilir mi çünkü zaten benim adetim hep geç olur. Sürekli değerlendirdik bi taraftan umudum olmasada. Ve bu ay geçen ay olduğu gibi adet söktürücü kullandım 3 günde adet olmuştum ama bu ay geçikti daha yok adetim 🤷🏻‍♀️ Bilemedim yaa sizce geç yumurtlama gibi bi ihtimal olabilir yoksa boşuna mı umutlandırıyorum kendimi adet olacak gibide değilim

Canım erken gebelik testiyle normalin farkı ne oluyor ? Normal test yaptım negatif çıktı malesef
normal testte çıkmamış eğer ki çok düşük bir değer varsa yani gebelik yeni başlamışsa erken gebelik testinde belli oluyor canım . O yüzden bence erken gebelik test en hızlı sonucu verir. Ben öyle öğrenmiştim 😊 çok çok silikti. Sadece ben görebilmiştim

normal testte çıkmamış eğer ki çok düşük bir değer varsa yani gebelik yeni başlamışsa erken gebelik testinde belli oluyor canım . O yüzden bence erken gebelik test en hızlı sonucu verir. Ben öyle öğrenmiştim 😊 çok çok silikti. Sadece ben görebilmiştim
Cok sagol canim ama biraz daha beklicem galiba adetimi bakalim.. umidim kalmadi negatifi görünce 😊

Canım akşam kahverengi akıntım oldu adet olucam sandım sonra kesildi şuan tık yok 😞

X