Test pozitif ama kahverengi akıntı var

Medinedmrel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2024
7
2
19
IMG_20240304_134651.jpg

Arkadaşlar ben geçen ay şubatta 6sında adet oldum her ay 2 gün geri kayar bu ay 4ünde adet olmam gerekiyordu. Kaç gündür hafif kasık batmalarım vardı dün sabah uyanınca ilk idrarla erken gebelik testi yaptım fotoğrafta gözüktüğü gibi pozitif çıktı. Bugün de adet görmeyince normal gebelik testini yaptım o da hafif silik çizgiye pozitif çıktı. Benim adetime daha 1 hafta varken yumurtlama döneminde peçeteye açık kırmızı hafif kan gibi leke geldi. Bugün de koyu kahverengi sümük gibi akıntı yine peçeteye geldi. Bu normal mi hala kasıklarımda batmalarım ara ara devam ediyor.
Daha önce Bi gebelik yaşadım onda 7. 8. Hafta arasında düşük oldu. Bunda da aynı şeyin olmasından korkuyorum.
Bu konu da beni aydınlatırsınız çok sevinirim.

Eki Görüntüle 3396453
Arkadaşlar ben geçen ay şubatta 6sında adet oldum her ay 2 gün geri kayar bu ay 4ünde adet olmam gerekiyordu. Kaç gündür hafif kasık batmalarım vardı dün sabah uyanınca ilk idrarla erken gebelik testi yaptım fotoğrafta gözüktüğü gibi pozitif çıktı. Bugün de adet görmeyince normal gebelik testini yaptım o da hafif silik çizgiye pozitif çıktı. Benim adetime daha 1 hafta varken yumurtlama döneminde peçeteye açık kırmızı hafif kan gibi leke geldi. Bugün de koyu kahverengi sümük gibi akıntı yine peçeteye geldi. Bu normal mi hala kasıklarımda batmalarım ara ara devam ediyor.
Daha önce Bi gebelik yaşadım onda 7. 8. Hafta arasında düşük oldu. Bunda da aynı şeyin olmasından korkuyorum.
Kahverengi lekelenme yerleşme kanaması büyük ihtimalle. Devam ediyormu takip edersin ama doktorada gözükürsen ne olur ne olmaz iyi olur

Eki Görüntüle 3396453
Test pozitif kan verebilirsiniz aslında ama doktora danışın belki de yerleşme kanamasıdır korkutmayın kendinizi muhakkak doktora gidin kesinleştirmek için

Çok net çıkmış 2. Çizgi. Daha önce gördüğünüz kırmızı lele yerleşme kanaması olabilir. Ama şu an doktora bi görünebilirsiniz bence. Kan testiyle beta takibi yapacaktır

Eki Görüntüle 3396453
Canım kan verdin mi durum nedir

Bana yardımcı olur musunuz 15 Mart'ta 2 gün süren kahverengi kanamam geldi şu an da leke olarak var yani 17 Mart'ta kesilmişti kanama dün ve bugün kahverengi leke olarak geliyor hastaneye gitmedim açıkçası kanamadan sonra umudum kalmadı ağustosta da kimyasal gebelik geçirdiğim için bu da öyle diyebdusundum bugün içime bı şüphe doğdu test aldım pozitif çıktı böyle olup gebelihi devam eden var mı

Eklentiler

• IMG_20240320_094658.jpg
    IMG_20240320_094658.jpg
    35 KB · Görüntüleme: 59
Canım kan verdin mi durum nedir
Merhaba. Ben siteye girmedim soruyu sorduğumu unutmuşum 🤦‍♀️ evet hamileyim bugün tam 11+0 haftamdayım. İlk 6 7 haftaya kadar hafif hafif ara kanamaları lekelenme şeklinde ve kahverengi olarak devam etti. Doktor ultrasonda kanama alanı gördüğünü söyledi, progestan fitil yazdı. Düzenli olarak kullandım. Şükür kanamalarım geçti. 😊

Merhaba. Ben siteye girmedim soruyu sorduğumu unutmuşum 🤦‍♀️ evet hamileyim bugün tam 11+0 haftamdayım. İlk 6 7 haftaya kadar hafif hafif ara kanamaları lekelenme şeklinde ve kahverengi olarak devam etti. Doktor ultrasonda kanama alanı gördüğünü söyledi, progestan fitil yazdı. Düzenli olarak kullandım. Şükür kanamalarım geçti. 😊
Hayırlı olsun canım sağlıkla kucağına alırsın inşallah

X