Test yapmak icin beklemeli miyim

Merhaba dün test yaptım ilk idrarla ilk yaptığımda çok çok hafif cizgi vardı kendi kendimi kandırıyorum galiba dedim moralim bozuldu ama yarım saat oldu mu olmadı mı bilmiyorum ama daha biraz belirgin hafif xizgi vardı bu sabah tekrarladim gene cizgi çıkmadı ama üzerinden baya geçti tekrar çok çok hafif var bu ikincisinde baya geçti galiba adetime 3 gün var daha sizce gebelik var mıdır yoksa yarın tekrar mı bakıyım teste yoksa bugün kan veriyim mi kan versem çıkar mı geç dolwnme de silik oluyor diye biliyorum ama kanda çıkar mı bilemedim rica etsem bilgi verir misiniz

Rica ederim ben çok zor hamile kaldım o yüzden o psikolojiyi anlıyorum en önemlisi stres de olmamak inanın vücut rahat olunca oluyo tatilde hamile kaldım ben çok kişi var öyle
Testi yaptığımda cift cizgi olması gerekiyor galiba dimi öyle olunca 3 gün boyunca ilişki yaşamam lazım dimi peki günde birden fazla ilişki olmamalı galiba dimi sperm kalitesi için yanlış biliyorsam düzeltin o gün de de test yapmaya devam edeyim mi hala yoksa o 3 günde zaten çatlaması gerçekleşmiş mi oluyor zaten ya da çatlama olduysa artık test pozitif gozukmuyor mu artık çok merak ettiğim için ayrıntıya giriyorum kusura bakmayın bide son Bi haftada adet öncesi yani ilişki yaşamayın falan diyenler var doğru mu

Bende ilk cocugumda adetime 10 gün kala normal gebelik testi yaptım silik çıkmıştı 1 hafta sonra yaptım sonuç negatif çıkmıştı çok üzülmüştüm. Ama kan verdim sonrasında kanda çıktı . Testten teste değişiyor. Bence yap ama negatif cikarsada bekle dedigim gibi benim ilki pozitif sonrasindaki negatifti
Kan testini adete kaç gün kala verdiniz ve kaç cikmisti hatırlıyor musunuz

Kan testini adete kaç gün kala verdiniz ve kaç cikmisti hatırlıyor musunuz
Valla ilk cocugumu hatırlamıyorum. Ama 2. Cocugumda kan testi verdim 2ydi 1 hafta geçti tekrar kan testi verdim 0.200dü düşmüştü değerim ve regl dönemindeydim ben o ara rahatsızdim biraz kas gevşetici iğne vurcaklardi kanda çıkmadı ama yinede adet olana kadar ilaç kullanmicam dedim 3 5 gün sonra normal dahiliyeye gittim beta HCG yukselmisti hamile olduğumu öğrendim evet çok enteresan biliyorum hatta doktorlarda çok şaşırdı bu sefer dış gebelik dediler ama çok şükür sonrası normal bir gebelik gecirdim oğlum 4 yaşında 😁

X