Gebeliğe Hazırlık Test yapsam mı?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Leile

Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2021
66
28
27
Kızlar bu ay ovülasyon testi kullanıp yumurtlama günlerimi degerlendirdim en son adet tarihim 13 eylüldü 25 eylülde ise yumurtlama başladı 3 günü degerlendirdik aradan 10 gün geçti 2 gündür adet sancısından biraz hafif sancım var sizce test yapsam mı yoksa belli olması için daha erkenmi 🥺?

bence erken adet gününüzü beklemeye çalışın en azından. İnşallah istediğiniz sonucu alırsınız.

Kızlar bu ay ovülasyon testi kullanıp yumurtlama günlerimi degerlendirdim en son adet tarihim 13 eylüldü 25 eylülde ise yumurtlama başladı 3 günü degerlendirdik aradan 10 gün geçti 2 gündür adet sancısından biraz hafif sancım var sizce test yapsam mı yoksa belli olması için daha erkenmi 🥺?
Adet gününüze kadar bekleyin derim ben. Önceki hamileligimde adetten 3 gün önce yapmıştım, negatif çıkmıştı. Tam adet gunu pozitifi görmüştüm. Kesin sonuç icin beklemekte fayda var🤗😊

bence erken adet gününüzü beklemeye çalışın en azından. İnşallah istediğiniz sonucu alırsınız.
Adet gününüze kadar bekleyin derim ben. Önceki hamileligimde adetten 3 gün önce yapmıştım, negatif çıkmıştı. Tam adet gunu pozitifi görmüştüm. Kesin sonuç icin beklemekte fayda
Öyle mi diyorsunuz! ☹️İnşallahh sabdebilirim adet günümede 5 gün var sanırsam. 🤯Ouuff çok muşşş.

Öyle mi diyorsunuz! ☹️İnşallahh sabdebilirim adet günümede 5 gün var sanırsam. 🤯Ouuff çok muşşş.
Beklemek cok zor😒Ama insallah degecektir beklediğinize🤗🤗🤗. Olur da negatif çıkarsa bebisin varligina ragmen, üzülmeyin bence.. Güzel haberlerinizi duymak dileğiyle 🤗🤗🤗

merhaba ben de yumurtlamadan sonra 11.gün silik çizgiyle öğrendim ama garanti olsun derim adet gününüzü bekleyin

Yumurtlamanın 12. Gunu erken gebelik testinde görmüştüm bende. Beklemek zor ama isterseniz en azindan iki uc tane test alip her gun cizgiyi takip edin. 🙏

X