Teste bakar mısınız

vera12345

Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2024
243
118
31
Dün hcg 7 çıktı. Doktor var diyemem dedi bugün elimde test varken yaptım. Yarın kan vericem tekrar ama teste göre var değil mi hemen çıktı bu arada.
Adetime 2 gün var.

Eklentiler

• IMG_1853.jpeg
    IMG_1853.jpeg
    48,6 KB · Görüntüleme: 60
Evet var erken kan verdiğiniz için değer düşük c8kmis Dr da o sebeple arada kalmış 2 gün sonra tekrar verip artışı takip ediniz saglikla kolaylıkla ilerlesin inşallah darısı başıma,başımıza....

Ben de 5 ve üstü pozitif diye biliyorum. Önceki gebeliğimi 750 ile öğrenmiştim ona da başka bi doktor var diyemem demişti benim gebelikler kabul etmiyorlar sanırım 😆
5 ve biraz üzeri değere direk pozitif anlamında değil hormonlardan da olabilir…
Doktor burda size kapıyı kapatmamış ki dogru bi yorum yapmış.
Asıl olması gereken regl tarihden bir hafta geçmesi…

750 beta hcg’ye var diyemem diyen doktorun doktorluğunu da sorgularım.
Yok daha neler, doğurmadan var diyemem deseymiş😂😂😂

5 ve biraz üzeri değere direk pozitif anlamında değil hormonlardan da olabilir…
Doktor burda size kapıyı kapatmamış ki dogru bi yorum yapmış.
Asıl olması gereken regl tarihden bir hafta geçmesi…

750 beta hcg’ye var diyemem diyen doktorun doktorluğunu da sorgularım.
Yok daha neler, doğurmadan var diyemem deseymiş😂😂😂
Sanırım kese vs görmeden çok şey yapmıyorlar.
Keseyi gördüğünde he tamam hamilesin demişti sonra kalbi durdu o zaman da doğurana kadar aslında yok demişti 😁

Sanırım kese vs görmeden çok şey yapmıyorlar.
Keseyi gördüğünde he tamam hamilesin demişti sonra kalbi durdu o zaman da doğurana kadar aslında yok demişti 😁
Ben yüksek riskli gebelik ve bi çok sağlık sorunları ile oglumda gebelik geçirdim.

Neyse devamlı gittiğim doğumumu yaptıran doktor ve perinatoloji doktorları bana bizler bebeği kucağımıza alana kadar %100 hiç bir zaman konuşmayız bebek doğar ve bizden çıkar cocuk doktorları decreye girer artık demişti.

Evet doğru haklılar ama bi anneye de 750 bthcg de var diyemem diyemez ki.

Evet gebesin şimdi sürecin sağlıklı ilerleyip ilermeyeceğini izleyecegiz dese ağzı mı kopardı.

Ben yüksek riskli gebelik ve bi çok sağlık sorunları ile oglumda gebelik geçirdim.

Neyse devamlı gittiğim doğumumu yaptıran doktor ve perinatoloji doktorları bana bizler bebeği kucağımıza alana kadar %100 hiç bir zaman konuşmayız bebek doğar ve bizden çıkar cocuk doktorları decreye girer artık demişti.

Evet doğru haklılar ama bi anneye de 750 bthcg de var diyemem diyemez ki.

Evet gebesin şimdi sürecin sağlıklı ilerleyip ilermeyeceğini izleyecegiz dese ağzı mı kopardı.
Aynen öyle. İnsan gebesin lafını duysa bile mutlu oluyor. Zaten süreci biliyorum iki günde bir hcg testi ve değerin iki kat artıp atmadığını kontrol.
iyi bir doktor şart ne yazık ki gebelikte.

X