Gebeliğe Hazırlık Teste negatif gorup kanda öğrenenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

evlat hasret

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2024
8
3
26
Kızlar selam ben 7 senedir endometroiz hastayım gecen ay yasmin bıraktirdi doktor ve bu ay ilaca gore gecikmem var ilk yaptigim test silikti cope attim sabah baktim pozitif arkasindan yaptigim testler negatif hala adet olmadim sizde testde negatif gorup kanda ogrenen varmi bu arada 7 senedir gebelik olmadi hic😔

Eklentiler

• IMG-20240316-WA0001.jpeg
    IMG-20240316-WA0001.jpeg
    97 KB · Görüntüleme: 40
Kızlar selam ben 7 senedir endometroiz hastayım gecen ay yasmin bıraktirdi doktor ve bu ay ilaca gore gecikmem var ilk yaptigim test silikti cope attim sabah baktim pozitif arkasindan yaptigim testler negatif hala adet olmadim sizde testde negatif gorup kanda ogrenen varmi bu arada 7 senedir gebelik olmadi hic😔
Bu fotoya göre hamilesin

Ama sabah tekrar baktigimda boyleydi kuruma cizgisi diyor herkes bide bundan sonraki yaptigim testler negatif cikti
Bu sanırım erken gebelik testi. Bundan sonra yaptiklariniz da erken gebelik testi miydi eğer değilse buna güvenilebilir çünkü ben normal gebelik testi yaptım 4-5 saat sonra gözle zar zor görünecek bir çizgi oldu hamileydim ama 4-5 saat sonra cikti

Bu sanırım erken gebelik testi. Bundan sonra yaptiklariniz da erken gebelik testi miydi eğer değilse buna güvenilebilir çünkü ben normal gebelik testi yaptım 4-5 saat sonra gözle zar zor görünecek bir çizgi oldu hamileydim ama 4-5 saat sonra cikti
Ever bundan sonraki yaptiklarimda erken gebelik testiydi anlamadim

Sağol canım ama maalesef kaybettim düşük oldu. Anladığım kadarıyla akşam yaptın bu testi sabah koyulasti sonra negatif çıktı. Bı testin yanlışlıkla pozitif çıkması çok olağan olmuyor genelde. Bı kan verin kimyasal vs olabilir
Rabbim tekrardan nasip etsin sizede cok gecmis olsun evet aksam yaptim gozle gorunmicek kadar silik vardi cope attim sabah uyandigimda merak ettim bu sekildeydi

X