Teste yanlışlik olabilir ni

Songulshn

Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2020
386
136
22
Kızlar Hastaligim iki gündür gecikiyor ve normalde 6 ay önce düşük yaptım sadece ilk zaman bı kere gecikme oldu 5 aydır tam tersi 27 günde oluyordum düzenli olmaya başladı ama test yaptım negatif çıktı kan testi yapsam mı acaba beklesem mı biraz daha karar veremedim yardımci olabilir misiniz

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-03-2022

Hamileliğimin 8. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 230 gün kaldı.

Beyinin kas hareketlerini koordine eden bölgesi olan beyincik gelişmeye başladı. Kolun dirsek ve bilek bölgeleri görülebilir hale gelmeye başladı. Bebeğinizin karaciğeri karın bölgesinde bir kabarıklık yaratacak kadar büyüdü.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2 gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

tulubkaacya

Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2021
177
74
23
Kızlar Hastaligim iki gündür gecikiyor ve normalde 6 ay önce düşük yaptım sadece ilk zaman bı kere gecikme oldu 5 aydır tam tersi 27 günde oluyordum düzenli olmaya başladı ama test yaptım negatif çıktı kan testi yapsam mı acaba beklesem mı biraz daha karar veremedim yardımci olabilir misiniz
Merhaba kaset test mi yaptın kan testi kesin sonuç verir

Songulshn

Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2020
386
136
22

Beyinin kas hareketlerini koordine eden bölgesi olan beyincik gelişmeye başladı. Kolun dirsek ve bilek bölgeleri görülebilir hale gelmeye başladı. Bebeğinizin karaciğeri karın bölgesinde bir kabarıklık yaratacak kadar büyüdü.

tulubkaacya

Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2021
177
74
23
Cumaya kadar bekle yine olmazsan bi kan testi ver bence en azından için rahatlasın canım Rabbim inşallah en kısa zamanda nasip eder evlat kokusunun

Songulshn

Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2020
386
136
22
Cumaya kadar bekle yine olmazsan bi kan testi ver bence en azından için rahatlasın canım Rabbim inşallah en kısa zamanda nasip eder evlat kokusunun
İnşallah canım benim çok teşekkür ederim

MayaKyle

Mom🐣
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2018
1.004
1.660
Yerinde olsam kaset testte görmeden kan vermezdim canım.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 31-10-2021

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 94 gün kaldı.

Bebeğinizin beyni hızlı büyümesini sürdürüyor. Bebeğiniz artık ağlayabilir. Yoğurt iyi bir protein kaynağıdır. Yoğurt sütten daha fazla kalsiyum içerir ve hamilelikte daha yaygın olan maya mantarları riskini azaltan aktif bakteri kültürlerini içerirler. Sofranızdan yoğurt etksik etmeyiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)