Testere Dişli Aslan Pençesi MUCİZESİ

Less-is-More

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2018
5.871
17.217
32
Saraçoğlu nün sitesine bakın testere dişli ile soğan kürünü beraber uygulamak daha etkili diye oneriyor hoca
Ben tek tek yapmistim. Bende ise yaradi. Pcodan oturu hormonlarim dengesizdi, aslanpencesi ictigim ay duzene girmisti. Uzun zaman oldu yapalı, 3,5 yil falan olmustur. Simdi cok sukur 2 oglum var. Umarim sizlerin de kucagini doldurur Rabbim.

Aybush

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2019
6.965
11.417
30
Ben tek tek yapmistim. Bende ise yaradi. Pcodan oturu hormonlarim dengesizdi, aslanpencesi ictigim ay duzene girmisti. Uzun zaman oldu yapalı, 3,5 yil falan olmustur. Simdi cok sukur 2 oglum var. Umarim sizlerin de kucagini doldurur Rabbim.
AMİNNNNN 🤩😍❤️ rabbim seninde çocuklarına uzun sağlıklı ömürler versin

Umutla beklemek

Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2020
472
356
32
Bende pco var 😞 çocuk olmaz diyorlar aslanpencesi hayıt tohumu ve civanpercemi aldım bakalım bugun soğan kürü ile başladım onlarıda karıştırıp içsem diye düşünüyorum soğan kürü bitmeden yoksa bitince mi iceyim

Manukabal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2020
1.304
828
38
Ben kullandım testere dişli bitkisini. Saraçoğlunun mağzadından çay şeklinde almıştım hamile kaldım. Dış gebelik oldu ama o tamamen tüplerimle alakalı oyüzden olmadı😔 ama faydası oldumu derseniz tsh fsh ne varsa düzene girdi ve adetlerimde🙏🏽 pcos hastasıyım o süreçte hormon düzelince oda düzelmişti🙏🏽 rabbim kimsenin kucagını boş bırakmasın. 🤲🏽🤲🏽 Bu arada çörek otu yağıda kullandırtıyor saraçoğlu yumurtlamaya faydası var bilginiz olsun 🤲🏽🙏🏽