TESTİME BAKAR MISINIZ HAMİLELİK VAR MI?

MoonfacedMom

Aslan Kadını♌ Terazi Prenses Annesi♎ Kova annesi♒
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2014
7.598
8.670
Öyle mi bende kimyasaldan sonra ki şansımızı soracaktım buna sevindim teşekkür ederim inşallah sizde sağlıcakla kucağınıza alırsınız☺️
Rica ederim ☺️ inşallah canm rabbim sanada nasip etsin inşallah 🙂

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-02-2022

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 117 gün kaldı.

Bu ay boyunca bebeğinizin cilt görünümünde değişiklikler olacaktır. Şu anda bebeğinizin cildi kırışmış durumda. Bebeğinizde daha fazla yağ biriktikce ve daha fazla kas geliştikce bebeğiniz daha yumuşak hatlı gözükmeye başlayacaktır. Hamilelikte bulanık görme ve kanama tehlike işaretidir. Bu durumlarda hemen doktorunuza başvurmalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Virgo women

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2017
2.092
2.635
Dün adetimin ilk günüyda olmadım. Dün kan testi verdim akşam 5.76 çıktı. Çok erken verdim sanırım doktor olada bilir olmayada bilir testi tekrarla iki gün sonra dedi
Merhaba beta hcg degerin 2 gunde 2 kati artmasi saglikli gebelik anlamına geliyor..tekrar baktiniz mi durum ne? Insallah saglikla sonuçlanip kucaginiza alirsiniz bebeginizi🤲

Kelebek1122

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2020
727
289
Predictor bu .😎😊nerede görsem tanırım bu testle bundan daha silik ,hatta foto cektıgımde fotoda görünmeyen bir silik ile öğrenmıstm😊
Ben de foto cekiyorum görünmüyor ama ısıga tutunca cok hafif cizgiyi ya görüyorum ya beynim bana oyun oynuyor 😔

Eklentiler

• AAB397BC-97E1-42BE-AD22-EAD408197F42.jpeg
    AAB397BC-97E1-42BE-AD22-EAD408197F42.jpeg
    42 KB · Görüntüleme: 52