Testime bakar mısınız?

biranneav

Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2021
11
9
34
Arkadaşlar doğum yapalı 3 ay oluyor, doğumdan 1,5 ay sonra adet oldum, sonra 13 Şubat'ta olmam gerekirken hala olmadım. Sabah test yaptım bakar mısınız? Kısmet ama bir de 33 aylık kızım var gerçekten 3. Çocuğu hiç düşünmüyordum...

Eklentiler

• IMG_20210306_105934.jpg
    IMG_20210306_105934.jpg
    51,3 KB · Görüntüleme: 50
Arkadaşlar doğum yapalı 3 ay oluyor, doğumdan 1,5 ay sonra adet oldum, sonra 13 Şubat'ta olmam gerekirken hala olmadım. Sabah test yaptım bakar mısınız? Kısmet ama bir de 33 aylık kızım var gerçekten 3. Çocuğu hiç düşünmüyordum...
Silik çizgi görüyorum. Yine de kan verin

Çizgi görünüyor canım bnm servis arkadaşım da aynı durumda. Yeni doğum yaptı 4 aylık çocuğu var. İkinciye hamile kaldı inanamadı şu an çok zorlanıyor. İnşallah gönlünden geçen olur

Çizgi görünüyor canım bnm servis arkadaşım da aynı durumda. Yeni doğum yaptı 4 aylık çocuğu var. İkinciye hamile kaldı inanamadı şu an çok zorlanıyor. İnşallah gönlünden geçen olur
Üçüncüye maddi manevi hazır değilim şimdi bile psikolojim bozuk hayırlısı olsun

Silik çizgi görüyorum. Yine de kan verin

Önceki iki gebeliğimde de böyle silik çizgiydi ama adetlerim düzenli sayılırdı, şimdi emziriyorum acaba böyle bir şey sebep olur mu falan diye düşünüyorum daha doğrusu düşünmek istiyorum 🙄 pazartesi sabah tekrar yapacam sonra da kan veririm. Zaten gidecektim 3 aylık iğne yazdıracaktım hamile kalmamak için, erteledim durdum 2 çocukla gidemiyorum diye, büyüğü hiç bırakmıyor beni hastane ortamına da girmesini istemiyorum ondan erteledim durdum. Şu an o kadar tedirginim ki, o kadar çok dedim ki "ben artık kaldıramam belki 5-10 sene sonra ama şimdi değil Allah isteyene versin" diye, çok tedirginim. Çok da karışık yazdım kafam allak bullak çünkü. Bu sabah da inanılmaz şekilde başım döndü ve bel ağrım var..

Bence de gebelik var. Koyulaşmış. Hayırlısı olsun 🤷🏻‍♀️

Gerçekten hakkımda hayırlısı, tek çocuk büyüdüm kardeşim vefat etmişti, hep çok çocuğum olsun istedim, hatta doktorlar kısıra çok yakınsın derdi üzülürdüm. Kızım ilk ilişki mahsulü, oğlum da hapı bıraktığım ay oldu, o doktorların yüzüne tükürmek istiyorum; hele bi de şimdi hamileysem 😅 ama şu an için iki çocuk yeterdi bana

X