Testime bakarmısınız artımed test doğru sonuçmudur

mina2091

Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2024
297
101
24
Az önce test yaptım silik bi çizgi çıktı adetim 4 gün gecikti fazlasıyla şeffaf akıntım var testin markası da artımed nasıl kullanan var mı daha önce yanlışmıdır hemen çıktı silik çizgi

Eklentiler

• 1000029605.jpg
    1000029605.jpg
    35,6 KB · Görüntüleme: 118
  • 1000029604.jpg
    1000029604.jpg
    35,7 KB · Görüntüleme: 119
Artımed çok yanlış çıkarıyor evet, bence direkt kan verin
Evet bende öyle duymuştum elimde bi erken gebelik testi vardı onu da yaptım days dokctor onda da çok hafif belli oluyo ama kamerada olmuyo atamadım o yüzden varsa bile herhalde değer çok yüksek değil biraz daha beklesem daha iyi olucak sanırım

Evet bende öyle duymuştum elimde bi erken gebelik testi vardı onu da yaptım days dokctor onda da çok hafif belli oluyo ama kamerada olmuyo atamadım o yüzden varsa bile herhalde değer çok yüksek değil biraz daha beklesem daha iyi olucak sanırım
Artımed test yapmak her zaman varken yok yokken var görmeyi göze almak canısı sen en ıyısı kan ver

Yükseldi mi değerleriniz ?
Benim de 4 gün gecikmem le sizin gibi silik testle karşılaştım dayanamayip 1 gün sonra tekrar yaptım oda silikti aynı koyulaşma olmadı biraz tedirginim bu yüzden
Dün kan verdim daha sonuç çıkmadı beklemedeyim ama dün kendim evde yine yaptım baya koyulaşmıştı

X